Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Szerintetek?

Segítség! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek 11 évesen nyári szünetbe elmehetnék segédkezni az állatorvoshoz?Sokat olvasok kutyatartásról könyveket,és nagyon szeretem a kutyákat!
2011. jan. 31. 23:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Akkor maradok kutyakozmetikusnál...voltam már ott párszor segíteni.
2011. febr. 1. 17:28
 12/19 anonim ***** válasza:

én 13 éves vagyok és az állatorvosom ajánlotta nekem hogyha nyáron van kedvem mennyek segíteni:)

már tavaly is segítettem sokat,Pl.:lefogtam a kutyákat,felteszem az asztalra Őket,meg ilyesmik:)

2011. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok,próba szerencse majd megpróbálom :)
2011. febr. 9. 18:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 évesen mentem először egy nyáron. Először úgy voltam, hogy 5 napra megyek,csak nézelődök, és ahol tudok segítek, pl kitakarítani a ketrecet, etetni, sétáltatni a kórházban lévő állatokat, és a második napon felmehettem a műtőbe megnézni egy ivartalanítást. Aztán szép fokozatosan, a második héten már nyúlhattam állathoz, pl kiscicát foghattam az oltásnál meg ami nem borított fel :) Azóta eltelt 2 év, és most már akkor járok le amikor kedvem van, kaptam saját ruhát, már a "főnök" is kér hogy segítsek neki, és volt hogy a műtőben is asszisztáltam. Egyébként szerintem ez a legjobb módja, hogy eldöntsd, tényleg ezt akarod e csinálni. Lehet, hogy tényleg érdemes lenne várni pár évet, de esetleg megpróbálhatod azt, amit én, hogy csak nézelődni szeretnél, mert érdekel az állatorvoslás, aztán ki tudja, lehet hogy szerencsével jársz :) De ha nem jön össze, akkor elmehetsz egy menhelyre, ahol biztos szívesen veszik ha segítesz etetni meg sétáltatni. Mindenesetre sok sikert kívánok Neked :)
2011. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem állatorvosa válogatja. Ha szimpatikus, ismerős a doki, akko megkérdezheted...

De ne számits nagyokra

2011. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én 12 vagyok és én is nagyon szeretem az állatokat főleg a lovakat és a kutyákat és én ha lenne lehetőség akkor mennék,de az tény hogy 11 évesen még kicsi vagy:(de milyenre gondolsz?az állatoknál dolgoznál vagy mondjuk más dolog amit egy rendelőben lehet...
2011. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam például,hogy feltakarítok ha egy állat kisebb-nagyobb ügyét az előtérben végezte el,meg én már 9éves korom óta elhatároztam,hogy állatorvos leszek...kő keményen kiállok e szakma mellett.
2011. febr. 10. 19:11
 18/19 bia_95 válasza:
Nem kizárt!! unokahugom nagyon állatorvos akart lenni. 10 éves és kiolvasott a kuzyákrol.kb 22-21 könyvet. és 11 lett,az volt az ajándék a szülinapjára h felvették az állatorvosk valami ijen inekcijót ad be akutyának. felnőtt felügyelettel...
2011. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

,,Ninna ♥ válasza:


Ahova mostanában én járok, szoktak Állatorvosi Egyetemi tanulók segédként jönni, és az egyik lánynak a testvére is ott van, ő pedig csak 12 éves, szóval szerintem már te is mehetnél :) Komolyabb feladatokra ne nagyon számíts, én legtöbbször az idősebb segédeket is takarítani látom legtöbbször. De pl. ők jönnek ki az ajtó elé felemelni a kutyát az asztalra, meg ilyenek. Sokszor pl. az oltást is ők írják be az oltási könyvbe, az állatorvos pedig csak aláírja. Szerintem még max. lefogni is segíthetsz az állatokat. Állatorvos függő. Nem tudom, van-e kutyád, de ha sokszor oda hordod hozzájuk a kutyusodat, akkor talán több esélyed van arra, hogy a doki megengedje."

Oda szoktuk vinni a kutyánkat.

2011. febr. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!