Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog ez a kutyámmal?

Normális dolog ez a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt kimentem a kutyámmal sétálni a hegyre. Általában pórázon szoktam sétáltatni,naponta többször is, de most úgy döntöttem, elengedtem, hadd szaladjon. Egy darabig bírtam vele tartani a tempót, aztán el-eltűnt a szemem elől. Hiába szólíthattam, nem reagált, csak ment-ment mint a rakéta. Aztán megláttam, hogy már a másik hegyen szalad, a túloldalon. Nem részletezem, hogy tudtam elcsípni, de nem kívánom senkinek.

Amúgy az udvaron, vagy ha pórázon sétáltatom, első szóra engedelmeskedik, soha nincs vele baj. Már nem merem így elengedni futkározni, mert félek, hogy elveszik. Vagy csak túlaggódtam a dolgot, és aztán jött volna utánam? Nagyon messze volt már tőlem...


2011. febr. 2. 14:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez most jutott az esembe lehet már irták nem olvastam mindet na szóvel az udvarban még probáld azt hogy betanitod ha odamegy egy kis daram kenyér,hus tökmindegy kaja legyen mikor már ez profin megy ugyanez az utcán majd egyre nagyobb területen osztálytársamal ígytanitotuk meg hogy mindig viszajöjön met álandoan mentünk az erdőbe ha az agárkeverék megtanulta az is megfogja csak türelem
2011. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!