Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megérkezett a kutyám 3 honapos...

Megérkezett a kutyám 3 honapos de nagyon alom szaga van, mmeleg házban van, meglehet fürdetni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták az okosok, hogy kiskutyát nem fürdetünk. Mi nem is fürdettünk, viszont sokszor beesett a kerti tóba, és nem lett semmi baja, pedig nem is volt túl meleg már.
2011. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kiskutyushoz!:)

Nyugodtan fürdesd meg!Nem lesz semmi baja,mi is megfürdettük!

Am. milyen fajta?:)

2011. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
West higland white terrier.Westiem lett már kb. 1 éve egy westire vágyok :D most megvan :)
2011. febr. 2. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóra vált álom!:)
2011. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2011. febr. 2. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan meg lehet fürdetni, de csak és kizárólag kölyökkutyáknak való samponnal.
2011. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kutyusomat a tenyésztő megfürdette, mielőtt elhoztuk.. igaz nyár volt... de nyugodtan fürdessd meg, arra figyelj, hogy fürdetés után még meg nem szárad teljesen, ne vidd ki, mert megfázik!
2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az alomszag egy idő után elillan fürdetés nélkül is.
2011. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!