Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslát tényleg kegyetlenség...

Vizslát tényleg kegyetlenség kertben tartani?

Figyelt kérdés
Azt mondják annyira szeret a gazdival lenni, hogy megörül, ha kint kell lennie.
2011. febr. 4. 12:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem panelban kegyetlenség vizslát tartani!
2011. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

"A hidegben a vizslák azért remegnek, mert így "fűtik magukat" az izommozgással. Kegyetlenség csak lakásban tartani egy ilyen ebet."

Tehát, ha már olyan retek hideg van, hogy a kutya reszket mint a kocsonya, akkor az a kegyetlenség ha bent van a lakásban? Érdekes felfogás.

Abban tényleg igaza van a dokinak, hogy ha nem reszket akkor baj van. Igen, megfagyott.

2011. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
ezt viccesen jegyezte meg a doki amúgy. tehát, hogy a kutyánál ne úgy képzeljük el a remegést, mint az embernél, hogy majd meg fagyunk. Ők így termelik a hőt
2011. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A remegésről: a disznóknál is így működik.

A vizslákról: nekünk is vizsláink vannak, kinti kutyák, télen is. Van nekik egy szélvédett helyen jól szigetelt kutyaház, bár néha átmászkálnak egymáshoz szomszédolni, be a házba.

2011. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem drótos vizslám van. Szerintem nagyon szeret kint lenni. Ha be is jön a lakásba, inkább kimegy úgy 5 perc múlva, mert elunja magát.
2011. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem vizslám van lakásban tartva, köztünk nagyon szoros a kapcsolat, az én vizslám bizony megőrülne, ha kiraknám a kertbe. Én úgy érzem, bár lehet ezért sokan hülyének néznek, de én boldognak látom, hogy befeküdhet a pihepuha párnák közé, és szeret lustizni!
2011. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
és egyébként annyira szereti a közelségemet, hogy dugja oda a fejét hozzám, mindegy neki, csak hozzámérjen...:)
2011. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"az én vizslám bizony megőrülne, ha kiraknám a kertbe"

Ez azért van, mert midig is bent lakott. A drótos vizslás előtti válaszoló vagyok, szintén drótosokkal. A mieink abba őrülnének bele, ha kerülgetniük kéne a bútorokat. Ők jobban érzik kinn magukat.

2011. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hízlald fel a kutyát, úgy lesz rajta elég zsírréteg ahhoz hogy kihúzza a telet!
2011. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Most szerintem itt nem arról van szó, hogy kertben vagy lakásban kell tartani egy vizslát. Mindkét megoldás jó, ha foglalkozol vele eleget.

Szerintem amúgy kertben ideálisabb, de akkor vagy bejárjon a lakásba hidegben, vagy kell neki egy meleg hely, mert fázós.

örömmel tanul, dobálsz neki labdát vagy valami játékot, amit visszahozhat, azt nagyon élvezi és nagyon boldog ha a kedvedben járhat. én mindig azon szoktam mosolyogni, amikor pisil kint az utcán és közben végig néz, hogy most akkor dicsérjem meg:)csak úgy szippantja magába a gazdi kívánságait:)

kb 10 perc se volt amíg megtanítottam neki azt hogy ül.

vicces, amikor úgy ugrik bele az öledbe, mintha 2 kiló lenne:P

2011. febr. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!