Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen porcerősítőt javasoltok...

Milyen porcerősítőt javasoltok kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
3 hónapos
2009. febr. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a lavet fajtát adtam.az orvosnál is ilyet lehet venni.
2009. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Milyen tápot kap? Miért kell neki a porcerősítő?


Egy jó táp mellé lehet hogy nem is kell külön alkalmazni!

2009. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minőséi kölyöktáppal eteted semmilyen kiegészítő vitamin nem kell! (nem nagyáruházakban kapható, tévéreklámos tápra gondolok) Ajánlani tudom az Orijen, Acana, Royal Canin (stb) kölyöktápokat.
2009. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Acanát kap. A fülében nem elég erős a porc, azért javasolták a porcerősítőt.
2009. febr. 9. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Luposan Gelenkkraft
2009. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki javasolta a porcerősítőt?

Mert az Acana nagyon jó táp, mellé nem kell kiegészítés! Azt figyelembe kell venni, hogy a táp tartalmaz vitaminokat, ásványi anyagokat, egyéb kiegészítőket. Vigyázz, nehogy átess a ló másik oldalára, mert a nagyobb bevitellel kárt okozhatsz! Kérdezz rá a dokitoknál, hogy mit csinálj.

2009. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az Acana nagy méretű kutyáknak kifejlesztett kölyök tápja eleve tartalmazza a porcerősítőt.


Nem tudom milyen fajta és miért nem elég a porc a fülében, de a túl sok porcerősítő többet árt mint használ, ezért a plusz kiegészítés egy jó táp mellé nagyon nem javasolt!

2009. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!