Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi fehérjét vegyek magamho...

Mennyi fehérjét vegyek magamhoz mikor szálkásítok?

Figyelt kérdés
Mit tudok itthon enni amivel ezt elérhetem "porok nélkül"?
2010. júl. 22. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
3 gramm/testsúlykilogramm, ilyenkor még több fehérje kell, mint tömegeléskor, hogy a lehető legkevesebbet veszítsd az izomzatodból. Nem hiszem hogy "porok" nélkül eleget be tudsz vinni, ha csak nem nő vagy gyerek vagy. Amúgy: csirke- pulykamell, tojásfehérje, zsírszegény túró, halak. Biztos kihagytam valamit..
2010. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16f vagyok
2010. júl. 22. 17:47
 3/5 clint ***** válasza:

egyet hagytál ki, a szóját.

kérdező te viszont, nem igazán vagy tisztában a dolgokkal, ahhoz, hogy "szálkásíts" kell legyen egy alap izomtömeged, különben csak fogyás lesz. Sima fogyáshoz meg nem kell fehérje. Az az alap izomtömeg is le fog menni kicsit. Én 8 éve szálkásítottam először 42 cm-es bicepszem volt, leszálkásodva csak 40.

2010. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van egy alap izomtömegem kosárlabdázok
2010. júl. 22. 21:58
 5/5 clint ***** válasza:
Úgy értem az alap izomtömeget, hogy már nem lehet vékonynak nevezni. Pl bicpsz 40 cm felett. Az alatt mit szálkásítasz?Szálkásítani izomtömeget szoktak. Ismétlem, izomTÖMEGET, nem csak egy kis izmot. Csak jóindulatból szólok, mert felesleges a sok fehérjét megvenni.
2010. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!