Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb border...

Melyik a legjobb border collie kennel?

Figyelt kérdés
Agilityzni szeretnék majd a kutyával:)
2011. febr. 7. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező kérdezett és én válaszoltam!

ÉS rohadtúl nem a párosításról beszéltem!Csupán akkor jár a legjobban ha külföldről vesz!Nyílván nem ismeri a vérvonalakat az illető..úgy hogy ha le is írjátok neki ez meg huu de jó kutya biztos jó kölykei lesznek...nem jelent neki sokat.És igen,tudom miről beszélek!Ráadásúl nem én vagyok az egyetlen aki ezt mondja....amint behozták az országba a bordereket és elkezdtek elterjedni tönkre lett téve az egész hazai állomány már a legelején!!!Nézzétek már meg a kutyákat....

Ettől függetlenűl nyílván vannak szép,jó egyedek.De a nagy átlagot nézve borzalmasak....

Ebben az országban az összes kutyafajtát tönkreteszik....

Azon kívűl meg nehogy már azért pontozzatok el másokat mert megvan a maga véleménye x)

Azt se tudjátok mikor akar kutyát venni.

Mégegyszer mondom én nem kritizáltam a párosítást ..hanem a hazai állományt. Szóval nem igazán értem miről beszéltek....

Akinek nem inge nem veszi magára tudjátok .

2011. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

"Mégegyszer mondom én nem kritizáltam a párosítást ..hanem a hazai állományt. Szóval nem igazán értem miről beszéltek.... "


Arról beszélünk h láthatólag nem vagy képben. Taff nem hazai kutya, hanem külföldi, munkavonalból származó kutya. Ráadásul agilitys szempontból a legjobb felmenőkkel rendelkezik.


Ahogy írtam, itthonról én se vennék bordert - ahogy nem is tettem. Én 1000 km-t utaztam egy hasonló genetikájú kutyáért mint amilyen a Taff x Neon párosításból születendő kölykök lesznek. Ha akkor lett volna ez a párosítás amikor én szerettem volna kutyát, valószínűleg innen vettem volna.


Senki nem egy Lucky for you kutyát ajánlott neki agilitys célokra, de még nem is egy bármilyen Poseidon almot. Én azt mondtam, h ez az a párosítás amiből érdemes ma Magyarországon kutyát venni sport célra. Nem a kennel. A párosítás! Félreértés ne essék.

2011. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az utolsónál a pont, ebből a szemszögből nézve pedig a kérdés is alapvetően hibás. :)

Én a magam részéről azt az elvet vallom, hogy legjobb kennel NINCS! Semmilyen fajtában, semelyik országban! Vannak kiemelkedő kutyák és kiemelkedő párosítások. Persze ehhez a szemlélethez ismerni kell a fajtát, a vonalakat, az egyedeket ahhoz, hogy az ember meg tudja ítélni, SZÁMÁRA, az ő SAJÁT CÉLJAIHOZ mi a jó, a legjobb!

2011. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ekkroa kötekedő beképzelt majmokat mint ti!!!

Nem is nektek írtam hanem a kérdezpnek és mégegyszer mondom !!Egy képben vagyok!!Kettő tanuljatok emg olvasni!!Egy ro**adt szót nem írtam se Taffról se pedig Neoról!!!!Hanem álltalánosságban az állományról!!!!Nem tudom ezen mit nem értetek és mi a sz*rt kötekedtek állandóan...-.-


Kicsit gáz amit műveltek itt a fórumon....OMG

Idioták gyűlekezete...

Inkább menjetek futtasátok meg a kutyátokat!!

2011. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

venomancer, neked elgurult a gyógyszered? rajtad kívül mindenki képes volt kulturált hangnemben használható választ adni a kérdezőnek, te pedig minősíthetetlen stílusban fröcsögsz, osztod az észt, olyan kifejezéseket használva (korcs, túltenyésztett), amiket egy kicsit is művelt kutyás soha nem venne a szájára, mert tudná, hogy saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt...

Ez a menjen külföldre meg egy vicc, mintha az országhatárt átlépve minden kennel minden párosításából a fajta etalonjai potyognának... egy kezemen meg tudnám számolni honnan hoznék kutyát, akár sport, akár kiállítási célra, és akkor sem a kennel név miatt jelentkeznék be, hanem egy adott, konkrét párosításra. Ráadásul kétlem, hogy a kérdezőnek olyan nagyra törő tervei lennének, mint egy VB vagy EO (mert akkor nem ezen az oldalon kérdezgetné, hogy ugyan hol vegyen kutyát...) koránt sem biztos, hogy szeretne előrántani 800-1200 EURO-t (+ szállítás) egy import kutyára, mikor a céljainak megfelelőt- a te állításoddal ellentétben- itthon is megkaphatja. (és külföldön is kaphat ugyanolyan pocsék kutyát, mint itthon, csak mondjuk 3-4x annyiért)

2011. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!