Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves kutyám állandóan...

10 éves kutyám állandóan issza a rengeteg vizet és a hasa is nagy, milyen betegségnek lehet ez a tünete?

Figyelt kérdés
ma visszük amúgy állatorvoshoz
2011. febr. 7. 14:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha szuka, akkor lehet méhgyulladás. Egyébként passzolok.
2011. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 tetris ***** válasza:
56%
Cukorbetegség-gyanús.
2011. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

AZONNAL VIDD ORVOSHOZ!!

HA MA KEZDTE EL VAGY TEGNAP TUTI BÉLCSAVARODÁSA VAN ÉS AZ HALÁLOS NÉHÁNY ÓRÁN BELŰL!!!

2011. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Férges is lehet, esetleg felpuffadt, ha keveset mozog. Remélem minden rendben lesz, írd meg, mit mondott az orvos.
2011. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

a 15:36-t mért pontoztátok le?

és ha igaza van? mert lehet, hogy igaza van!

:(

2011. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Ninna ♥ ***** válasza:
31%
Hát én ezt azért megkérdőjelezném. Egy bélcsavarodásos kutya nem iszik vizet, főleg nem rengeteget.. olyankor az evés-ivás szinte lehetetlen számukra, márcsak ezért is kizárnám ezt a betegséget. Igen, lehet cukorbetegség, méhgyulladás, súlyos férgesség.. először nekem is ezek jutottak eszembe. Orvos!!
2011. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

OFF:lehet igazad van, én nem vagyok orvos

de tök sz.r lehet neki, hogy segíteni akar, és lepontozzák.

mind1, nem is kellett volna, hogy ilyet írjak ide, mert engem is lepontoznak, itt a kutyás részlegen ez a divat, megfigyeltem. :(

2011. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Ninna ♥ ***** válasza:
31%
Ez most kicsit off lesz, de én ezt megtagadnám. Én pl soha nem szoktam senkit lepontozni, csak ha valami nem oda illő, trágár, rosszindulatú megjegyzést írnak be, na akkor igen. Egyébként sohasem. Nem is igazán pontozok fel valakiket, de van amikor nagyon jó, és megy a zöld kéz :)
2011. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

nem rád céloztam :)

bocsi az offért :)


kedves kérdező, írd meg mi van a kutyussal légyszi.

és jobbulást neki!

2011. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj!!Hamár annyira alápontozól!!

Kérdezz meg egy állatorvost!!A bélcsavarodásnak pont az a jele hogy a kutya folyamatosan vízet iszik,probálja a dugulást oldani!!!!Ha nem hiszed el akkor kérdezd meg!!Én már saját szememmel is tapasztaltam ismerősök kutyáin sajnos!!

2011. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!