Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutya etetése hogy és...

3 kutya etetése hogy és milyen kajával jön ki a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan kajával jön ki a legolcsóbban,ami a legolcsóbb,csak abban nincs elég tápanyag.Chappi-t ne vegyél,mert mint kiderült nikotinnal van itatva,hogy a kutyák rákapjanak.
2011. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ninna ♥ ***** válasza:
69%
Legolcsóbban az ilyen Pedigree-s szarokkal jön ki, de azok tényleg nagyon szarok, a színezéken meg a tartósítószeren kívül semmi sincs benne, még az sem, ami egy kutyának kéne.. mennyit tudnál az ételükre szánni egy hónapban, és mekkora testűek a kutyák? Mert ha már egy ilyen Dog Chow, Belcando minőséget meg tudnál fizetni, az nagyon jó lenne már szerintem. A főzés szerintem még drágább, mint a legjobb Orijen táp.. legalábbis egy hétig, amikor nekem kellett, drágább volt, mint az a heti Orijen tápadagja.
2011. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a pedigree rossz táp?

nekem is 3 kutyám van éttermi maradékot kapnak

És nagyon szeretik..sok-sok hús van benne..:)

2011. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A főzés akkor drága, ha drága húsokat veszel nekik. Én kacsa farhátat szoktam venni a 20-30 kiló közötti kutyáimnak, egy fél farhát elég egy evésre egy kutyának némi főtt rizzsel, répával. Én ezt ráadásul meg sem főzöm nekik, nyersen kapják, igaz megbízható helyről, emberi fogyasztásra alkalmas húst szoktam venni. Mellé hetente 1-2 alkalommal 1-2 tojás, időnként joghurt. Ha akciós árban van, akkor szoktam venni nekik sertésmájat is, azt szigorúan főzve kapják. 1 kutya etetése így kb. annyiból jön ki, mintha Chappivel etettem volna, és minőségre van olyan (vagy jobb is) mintha egy közép kategóriás tápot kapnának.
2011. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A farhát jó,mi is szoktuk adni de csirkét és főve,mert ha nyersen adod nagyobb a kockázata a férgesedésnek.Répát enyém is imádja,és minden féle maradékot is kap.Ha zöldségeket is közé raksz különb vitamin bevitele lesz,mint ha állandóan csak száraz tápot kapna.Gyönyörű keverék rotim van 12 éves,soha semmi baja nem volt,még mindig olyan kis szeleburdi rohangálós,játékos mint fiatal korában.
2011. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Natura Vet 15kg(azt hiszem)és 8eft most mert még bevezetésben van.eléggé jó tápnak tűnik.van olyan sztem mint pl.a dog chow
2011. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!