Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség a kutyám nem foglalko...

Blackprincess kérdése:

Segitség a kutyám nem foglalkozok rendesen a kölykeivel, mit tegyek? SÜRGÖS

Figyelt kérdés
Ma hajnalba ellet meg a kutyám rokonnál aki kutya tenyésztéssel foglalkozik ma 9 óra körül haza hoztuk a szukát és a 2 kölyköt.És azota nem akar a helyén feküdni a kölykökkel folyamatosan az ágyamba akar jönni ahol eddig feküdt.A kis kutyák pedig csak sirnak mert az anyjuk melegére van szükségük.Mit tegyek simogassam öket hogy elhalgassanak vagy hagyjam öket hogy a szuke valamikor rájöjjön hogy ott a helye melettük.Kérlek segitsetek.
2011. febr. 10. 09:57
 1/7 A kérdező kommentje:
helytelenül irtam a kérdéset bocsi csak nagyon idegees vagyok.Nem foglalkozok hanem foglalkozik.
2011. febr. 10. 09:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél az állatpatikában kutyáknak való tápszert, és etesd őket cumisüvegből. 3 óránként kell enniük kezdetben. Melegítésről pedig gondoskodj más módon, Nálunk is volt ilyen helyzet tavaly, mi elektromos ágymelegítővel tartottuk őket melegen.

Egyébként a kutyus idővel beletanult az anyaságba, tehát javult a helyzet, csak az elején nehéz.

2011. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huh, nemtom, mit kell csinálni, kutyatenyésztő rokonodtól kéne kérdezned. Vagy állatorvostól? Talán rá kellene parancsolni kutyádnak, hogy nem jöhet ágyadhoz, kölyök közé a helye! Lehet, hogy kutyádnak nem mükődik a teje? Szurkolok nektek, hogy szépen fejlődjenek a kölykök!
2011. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig szerintem nem kellett volna kimozdítani onnan ahol ellet.Hagyni kellett volna pár napig...
2011. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hell-ikon ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írja, nem lett volna szabad most néhány hétig birizgálni a kutyát, ott kellett volna hagyni, ahol ellett.


Az sem segít, hogy most fogdostátok/fogdossátok a kölyköket, de mivel kényszerpályára állítottátok magatokat, én kipróbálnám legalább azt, hogy beengedném az ágyba és hozzá tenném a kölyköket. Csak azért, hogy lássam, hogyan reagál rá a kutya. Ha ott elkezd velük foglalkozni, akkor arról van szó, hogy biztonságos helyet szeretne számukra. (Mivel ott aludt az ágyadban, ez a megszokott, és adott helyzet).


Innentől viszont már tovább lehet lépni. Ha az ágyadban foglalkozik velük, akkor valami olyan ruhát tennék le neki egy nyugodt helyen, amin érzi a szagod, és megpróbálnám áttelepíteni oda a családot. Ha úgy gondolod, hogy a szobád elég nyugodt hely a számukra, akkor ott.

2011. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hell-ikon nagyon jól leírta, szerintem is ezt próbáld meg.
2011. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már minden rendben van most már else akar menni tölük:)
2011. febr. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!