Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látott már valaki olyat, hogy...

Látott már valaki olyat, hogy megbüntették, mert otthagyta az ebe sz**át?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Szerintem senki nem annyira hülye, hogyha lát valamilyen közterület fenntartót vagy hivatalos szervet, akkor otthagyja. Magánszemélyként meg elég nehéz ott tartani valakit, megvárni a kiérkező szerveket és rábizonyítani, hogy az övé.
2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen láttam már olyat, miért téged is megbüntettek?
2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig örülnék, ha látnék. Bezzeg szájkosár vagy póráz nélkül sétáltatott kutya miatt már láttam embert megszólni. Büntetni még azt sem.
2011. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem. De teljes mértékben elítélem azokat, akik otthagyják, bele kellene nyomni a gazdájuk fejét. Ha úgy odavannak a kutyuskájukért, akkor takarítsanak is utána, vagy nyalják fel. Ne más lépjen bele, szagolja, a gyerekek meg belélegzik az elporhadt mocskot. Ne csak a pozitívumokat élvezzék, és mást zavarjanak velük, bűzlik az egész város a kutyapiszoktól, és még a kertekben is sokszor a legyek hada kering a mocsok körül, mert ők se nagyon takarítanak, van aki még ki is engedi, hogy a másik háza elé végezze.

A kutyások nagyobb része egészen primitív ember.


Tisztelet a kivételnek.

2011. febr. 10. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Na azért ne általánosítsunk már! Szerintem meg mindenki primitív, aki szerint mindenki primitív aki kutyát tart. Ez kb. ugyanaz.


Egyébként nem, sajnos se nem láttam, se nem hallottam ilyenről, valószínűleg azért, mert a környékünkön összeszedik, mint ahogy az ismerőseim is, akiktől hallhattam volna ilyet.


De tényleg jó lenne, ha lépnének már ezügyben, mert kutyásként is nagyon zavaró, bármilyen hihetetlen. Nemrég ragasztottam egy kutyaszar mellé cetlit, és kértem a kedves gazdit, hogy legalább a kutyás társadolmra való tekintettel tegye már meg, hogy kultúráltan használja a várost, mert miatta néznek ferdeszemmel ránk, kutyásokra is.


Baromi idegesítő, hogy ami fontos lenne, azért nem büntetnek, bezzeg póráz meg szájkosár hiányáért mindenkit. Nevetséges.

2011. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az írtam, hogy mindenki, hanem ezt:

"A kutyások nagyobb része egészen primitív ember.


Tisztelet a kivételnek."


De, hogy a nagyobb része az, azt fenntartom, és a kisebb részének még egyszer tisztelet.

2011. febr. 10. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

én is felszedem:)

de az mit csináljon ha nincsen a ház elött kuka?

vigye be a házba vagy fel az emeletre?

én mindig megoldottam!

de sokan panaszkodnak hogy nincsenek direkt erre a célra kialakított kukák sehol!

2011. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!