Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan leírnátok hogy hogy...

Pontosan leírnátok hogy hogy etessem?!

Figyelt kérdés

A kutyám 5 hónapos 4 kg.14 éves vagyok.Mivel etessem hogy nagyon jót kapjon?Mikor etesem?És mivel tehetném picit változatossá?

Leíhatjátok a ti kutyátok mikor mit eszik?

Pénzem van a kajájára


2011. febr. 12. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos értelmes választ nem tudok adni, de mivel ennyire aranyos vagy, és ennyire szereted a kutyádat, egy jó tippel szolgálhatok. Majd ha már nagyobb lesz, a Pedigree Markiest imádni fogja! A zacskón rajta van, hogy mennyi idős kortól, hány kg-s kutya, mennyit kaphat egy nap. Kutyapiskóta :)
2011. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlanám a prémium, illetve szuperprémium tápokat. Keress rá a gyártók honlapján, hogy milyen kölyöktápok vannak. Pl. Acana, Orijen, Happy Dog, Eukanuba, Pro Plan, Royal Canin, stb. ezek közül én az Acanát vagy az Orijen-t találom a legjobbnak, bár nekem csak Happy Dog-ra van pénzem. Ajánlatos kipróbálni többféle tápot is, amelyik a legjobban ízlik a kutyának az maradjon, de szerintem kölyök korban még ne változtass sűrűn tápot.Mindíg csak kis csomagot vegyél a tápból, és amint mondtam, amelyik a legjobb, abból majd ráérsz venni nagyobb kiszerelést is. Maradj inkább egyfajtánál,amit a kutyus szívesen eszik, valamint szép tőle a szőre, tiszta a tekintete, élénk, és látod rajta hogy egészséges. Ez nagyon fontos.

Egy 5hónap körüli kutyát naponta 2x-3x kell etetni, de inkább kétszer. Reggel és este. A választott táp csomagolásán nézd meg az etetési útmutatót, ez választ ad a kérdésedre. És, változatossá úgy teheted, hogy néha főzz neki a táp mellé. :) Legalábbis én így csináltam még az első kutyámnál.

Remélem tudtam segíteni, de biztos hogy még a többiek is írnak majd néhány hasznos választ!

2011. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másodiknak ment a zöld kéz, fogadd meg a tanácsait! :)
2011. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!