Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtude fialni magátol Angol...

Megtude fialni magátol Angol Bullterrier?

Figyelt kérdés
Kelle császározni, vagy mien esetben kell? Mennyi az az idö ha probléma merül fel a fialás során amikor császározni kel?
2011. febr. 14. 18:33
 1/6 IGCM ***** válasza:
0%

Én úgy tudom az angol bulldog nem tud álltalában egyedűl elleni....

De mindenképpen elgyen egy állatorvos legalább telefonközelben az sose árt.

2011. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elág nagyfejűek ők is, szerintem is nagy az esély, hogy császározni kell.
2011. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
ne szaporítsátok már. ha tenyésztő lennél, tudnád. de áh. nem mondok semmit.
2011. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat számít, milyen alomból van. Ha az anyja természetesen tud szülni, nagy valószínűséggel a lánya is örökli ezt a jó tulajdonságát. Amúgy ajánlatos a szukát orvoshoz vinni. Megnézni, egészséges-e? Dokival megbeszélni, mikor, hogyan lehet elérni, ha szükség van rá.
2011. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a fajták, már gyakorlatilag párzani sem tudnak természetes uton, és nagy %-ban elleni sem.
2011. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dominc válasza:
Tenyésztettem Bullterriert,az egészséges nem agyonelletett jól tartott szukák a legtöbb esetben könnyen megellenek,esetleg kis segítség(szülőút tágítás kézzel,kölyök elhelyezkedésének optimalizálása kell)ellés előtt oxitocin adása ezen is segíthet ebben az állatorvos kompetens de alapvetően nem nevezhető nehezen ellő fajtának.
2011. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!