Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien nagyon ritka kutyafajták...

Mien nagyon ritka kutyafajták vannak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
például fakutya
2011. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD de nem ilyenre gondoltam hanem pl: ritka francia fajták
2011. febr. 14. 19:22
 3/9 Ninna ♥ ***** válasza:
62%
Én nem tudok sokat, de pl. a csehszlovák farkaskutya is egy viszonylag ritka fajta, bár már Magyarországon is van kennel.
2011. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fáraó kutya, ha így kell írni.
2011. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kelpie, a schipperke, majompincs
2011. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xnorkax ***** válasza:
A kelpie annyira nem... Rengeteget lehetne sorolni könyvekből, amik maximum a saját országukban találhatóak meg nagyon kevés darabszámban, sokat még az ott élő lakosok sem ismernek. Pl. Ariégei kopó
2011. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Boston terrier!!!! Ha jól tudom, magyarországon csak egy tenyésztő van!!! Apróhirdetésekben is ritkán találsz ilyet. Édes kutyus....egy kicsit a francia bulldogra és a Boxerre hasonlít.
2011. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi általam küldött válasz nem olyan egyértelmű, mivel ez USA-ban készült, ott a puli nagyon ritka! Csehszlovák farkaskutya, amerikai kopasz terrier, vörös-fehér ír szetter, kínai kopasz kutya, vadkacsavadász retriever, ausztráljuhász stb.
2012. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!