Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A környék összes macskája az...

Olga néni kérdése:

A környék összes macskája az én ablakom alatt bagzik. Állatbarát vagyok, de azért ez egy kicsit sok. Van rá valami jó módszer, hogy ne itt csinálják?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szobapapucsot közéjük vágni!

Jobb tippem nincs:S

Vagy befújni a ház falát valami riasztó spray-vel, bár azok is amennyit érnek...

22L

2011. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Neked van ivaros nőstény macskád? Ivartalanítás megszüntetné a bajokat..:S

Amúgy fogalmam sincs, mivel lehet őket távol tartani. Víz? Fény? A legjobb megoldás egy kutya lenne, más ötletem nincs.

2011. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%
öntsed őket pofán párszor hideg vízzel. ha nem használ akkor forró vízzel. ha az se használ akkor savval.
2011. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

gazdaboltban lehet kapni kubatol sprét ( vagy ez a neve v vmi nagyon hasonló).

ez állatok sebeire való de olyan kiúrt büdös h hányás. és mint a sprééé papírja is irja a macskák nem birják.

én 2 db-al a fél utcából kitiltottam a macskákat. am ha jó erősen befújsz vele 1 macsekot az bele is döglik:)

ha ez nem jó maradt még 2 lehetőség 1: vegyél pitbullt 2: sörétest nekik xd

2011. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez érdekes, mert azt hittem az enyém alatt. :))
2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!


Valószínűleg száraz/kutyamentes terület van az ablakod alatt, pl. egy fa alatt. Ha az eltűnik, a macskák is eltűnnek.

2011. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szo_ba ***** válasza:
62%
Na most én a leg eredményre törőbbnek azt a módszert tudnám ajánlani, hogy egy álványos géppuskát kitámasztassz az ablakba, és ha megjelennek a kis mucusok, akkor odasózol nekik egy sorozatot! De bevethetőek különböző vegyi gázok is vagy katonai lángszoró is igen alkalmas eme nemes célra!
2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van valami hangfrekvenciás szerkezet, kutyariasztó névre hallgat. Valami 25-30 kHz-s hangot produkál, eredetileg kutyák ellen találták ki, elektronikatanárom kipróbálta macskára is és nem szerették. Nem drága berendezés, némi barkácsolással otthon is előállítható.
2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Géppuska? És a szomszédaim is kapnak? (Nem géppuskát, hanem a sorozatból)
2011. márc. 3. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
éjjel szép látvány tud lenni amikor a monotov koktél hatására minden irányba lángoló macskák rohangálnak aztán pedig jöhet a sörétes meg a késdobálás
2011. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!