Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ódzkodik sok gazdi a...

Miért ódzkodik sok gazdi a kutya ivartalanításától?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ellenzem,saját kutyáimnál.Lehet véletlen,de felénk sok gond van a kutyikkal a műtét után.Magával a műtéttel..összenövések stb. Több szuka kutyám volt már,de még egy sem vemhesült,csak ha én is akartam.A napi kutyás elfoglaltságnak szerintem az a minimuma,hogy észreveszem ha tüzelni kezd a kutyám,és abban a 2-3 hétben csak felügyelettel van szabadon.Az egészségügyi előnyeit viszont aláírom.Azt is ha valaki első kutyás nem ért hozzá,biztosra kell menni,és ugye a méh eltávolításánál nincs biztosabb.A kanoknál meg szökés ellen nagyon jó,de akkor időben,6-8 hónaposan meg kell csináltatni,mert ha belekóstol a szabadságba,golyók nélkül is meglép...
2011. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok.Drága? Azért a 15-20ezer ft még alacsony kereset mellett is megoldható. Az elvileg szeretett kutya érdekében,és életében egyszer.Ha egy oltás 5000ft,viszonyítsunk.Aki ennyit se, az tényleg ne tartson kutyát...
2011. febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
mert drága, mert a kutyának kell szexelni, mert a kutyának kell szülni, mert meghal, megbolondul, megvakul stb stb stb hajamattépem baromság...
2011. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!