Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért ilyen olcsó?

Szerintetek miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Hétvégen megyek venni egy moszkvai szuka őrkutyát. 2,5 éves törzskönyves de 15000 forint. A képeken nagyon szép, de miért ilyen olcsó?? Az írták róla hogy helyhiány miatt eladó. De nem tudom hogy jó ötlet-e megvenni mert nincs valami baja vagy ilyesmi azért ilyen olcsó?
2011. febr. 16. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől veszed, akkor viszont kell lennie eü. szűréseinek. Kérdezz rá, kérd, hogy mutassák meg.
2011. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 IGCM ***** válasza:

Ép eszű ember nem vezs meg egy ennyi idős kutyát ebből a fajtából ha tenyésztőtől van ha nem :(

Ki tudja hogyan van képezve,mihez van szoktatva..

ÉS ah már voltak kölykei akkor meg pláne nem hiuszem csak úgy ealdná a kutyát még ha helyhiány van akkorse....

Túl gyorsan és túl olcsón akar szabadúlni tőle nekem úgy tünik.Valami gubanc lehet az ebbel.Főleg ha nem kötelezi az új gazdát ivartalanításra x.x

A tenyésztők ha így eladnak egy kutyát akkor mindig ivartalanításhoz kötik az odaadást!!

2011. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk,egyéb anyagi gond van náluk.Egy moszkvai őrkutya rengeteget eszik..pl,de lehet hogy az eladási ár hiányzik pont egy 150 ezres év eleji villanyszámlára.Én már jártam így,senkinek se kívánom.Mikor valaki fizetéstől fizetésig él, és kijön egy 160ezres villanyszámla.Mondjuk építkezés miatt volt ilyen sok,számíthattunk volna rá.
2011. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Csurmi ***** válasza:

De jó fej vagy! Ha érdekel hogy miért nem tudod megkérdezni tőlük? De nem, feltételezed hogy át akarnak verni, és a Kennel nevét is odaírod.


Hát ha én lennék a tenyésztő és ezt meglátnám nem adnám el neked.

2011. febr. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja sincs annak a kutyának!! Miért kell mindenbe a legrosszabbat látni??! Miért ilyen gyanakvóak az emberek?? Az én kutyám 5 éves aranyos cocker spániel!:) Ingyen kaptam, tenyésztőtől helyhiány miatt! :) Semmi baja sincs, látta állatorvos!!:) Akkor hol itt a gond?:) Nem kell mindenben a rosszat látni, feltételezni! Inkább örülj neki! Kapsz jelképes összegért egy kitűnő fajtatiszta kutyát! :)
2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!