Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon valaki kedves...

Miskolcon valaki kedves ember, nem vállalná el kb 10 órán át kiskutyámat szombaton?

Figyelt kérdés
vidékre kell mennem, és 3 napja van nálam, nem akarom egyedül hagyni,sajnos ismerőseim nem tudják magukhoz venni.4 hós schnauzer keverék,szépen viselkedik
2011. febr. 17. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szobatiszta a kutyus? Mikortól kéne elvállalni? Mármint hány órától?
2011. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelez ha dolga van, az ajtó előtt sír, szombaton kellene, olyan délután 2 órától, másnap reggelig, sajnos buszhoz vagyok kötve, de a legelső korai, akár hajnali 5-6 órás busszal jövök is vissza
2011. febr. 17. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi miskolciak vagyunk és szívesen elvállalnánk, csak nem tudom, hogy jönne ki a kutyánkkal.

1 éves ivartalanított szuka. Játékos más kutyákkal, de lakáson belül nem tudom hogy viselkedne vele, bár ha az utcán összeszoknak, nemigen lehet baj, elvégre kölyök a tiéd.

Ha más "kutyátlan" jelentkező nincs, szólj bátran nekünk.

2011. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem bíznám rá a kutyámat bárki ismeretlenre, de te tudod. A kutyusnak sokkal jobb lenne, ha megkérnéd egy szomszédodat, hogy párszor vigye le elvégezni a dolgát és adjon neki enni. Azzal sokkal jobban összezavarod, ha másik helyre kerül.

Nem tudod magaddal vinni vidékre? Szállítódobozban biztosan felengednék a buszra.

2011. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban az lenne a legjobb megoldás, ha magaddal tudnád vinni, pláne, hogy még csak 3 napja van nálad, még biztos nem szokta meg az új helyét, erre most 1 napra megint elkerül teljesen idegenekhez, majd utána vissza...nagy stressz lenne ez neki.

Legjobb lenne, ha magaddal tudnád vinni, vagy akkor legalább a szüleidre, rokonokra, barátokra bízni.

Én félnék egy idegennek adni a kutyám, de akkor már inkább ez, mint kulcsot adni a szomszédnak.

Bár szomszédja válogatja...

2011. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom, h jobb megoldás lenne,de 2 hónapja lakunkitt,nem ismerem a szomszédokat,még jóformán ismerőseim sincsenek itt...szívesen elfoadom az 1. válaszoló segítségét
2011. febr. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!