Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Friskies...

Mi a véleményetek a Friskies Junior kutyatápról?

Figyelt kérdés
Adhatom kölyök kutyának? :S
2011. febr. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Milyen fajta kutyus?

Én egyébként nem javaslom Friskies-t, Pedigree-t és társait, mert alsó kategóriás tápok. Inkább szánj rá többet, és vegyél minőségit.

2011. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak ennél sokkal jobbak is, amik nem sokkal drágábbak. Olyan tápot vegyél, amiben minden tápszem egyforma színű, nincsen benne tartósítószer és színezék és a hústartalom 10 % felett van. Ennél a tápnál csak a reklámot fizeted, de nagyon ócska minőség. Biztos lesz sok ember, aki a Purina Dog Chow-t fogja ajánlani, szerintem egyébként az is egy vacak. Ha olcsó kategória, akkor én a Happy Dog Natur Croq-ot ajánlom, az sem egy szuperprémium, de árkategóriához képest jó minőségű táp. De inkább vegyél neki egy jobb fajta tápot, ha megengedheted magadnak. Happy Dog Fitt & Well kategóriás tápjait, vagy Pro Plan, Acana stb.
2011. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A fajtája boxer lesz, még nem érkezett meg. :)

Egyszínű táp. Ilyet tudok szerezni,de ezekben is megvannak a szükséges vitaminok? Ha az Acana a legjobb tép, akkor elkezdek spórolni rá. :)

2011. febr. 19. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Netről tudsz rendelni házhoz szállítással és sokszor a webáruházakban olcsóbbak is a tápok, mint a boltokban.

Érdemes már most körbelátogatni az állatorvosokat és kiválasztani, ki lesz a leendő dokid. Vagy más kutyásoktól kérdezni orvosoktól.

A gyenge ill. középkategóriás tápokkal pontosan az a baj, hogy nincs meg bennük minden. Egy közép kategóriással még jól járhatsz, de mindenképp kell majd csonterősítő, kalcium-foszfor kiegészítés mellé, mivel nagy testű kutyusod lesz. Szuperprémium tápok mellé nem kell, mert abban benne van minden, de jóval drágábbak is.

Sajnos én nem engedhettem meg magamnak, hogy drága tápokat vegyek a kutyáknak, ezért közép- ill. felső-közép kategóriás tápokat etetek és mikor kicsi volt a kutyám, a doki írt föl nekünk kalcium-foszfor port és azt kellett a táphoz hozzákeverni. Ez egy jó, de olcsó megoldás, ezer valahányszáz forint volt a por és egy zacskó olyan másfél-két hónapra volt elég.

2011. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Kölyöknél feltétlenül fontos a jobb minőségű kaja,nem a "sarki bolti"trágyák.
2011. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Izesített szemér. Kölyökkutyának semmiképp ne add. Nem fog rendesen fejlődni.
2011. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2011. febr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!