Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöld a széklete a 2 hónapos...

Zöld a széklete a 2 hónapos kutyámnak; normális ez?

Figyelt kérdés
Most vettem egy kiskutyát Németjuhász és fajta tiszta. De zöldet kakál...2hónapos most... ez mennyire normális ?:S én aggódóm.. hivtam az állatorvost de nem vette fel.. holnap ujra probálkozom mert félek nehogy késő legyen... neten sehol nem találom mitől lehet.. :(
2011. febr. 19. 15:24
1 2
 11/15 kutyák és macskák ***** válasza:
54%
Nina! Ne haragudj, de nem értem mi köze a törzskönyvnek a zöld széklethez?
2011. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
A törzskönyv szép zöldes színű. Ebecske megette :)))))))
2011. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentező..Nina csak megkérdezte..... nem értem miért kell belekötni minden mondatba...
2011. febr. 20. 13:06
 14/15 A kérdező kommentje:

Először is nem kell könyörögni senki nem kérte....másodszor is

Már ne is haragudj... de pépesített tápot :O Nem tápos csirkét nevelek... És nem lesz semmi baja a kutyának a házi kosztól... emelett keverve van neki némi táppal de nem fogom csak azon éltetni.. nem egy kutyát neveltem már fel.. ugyanígy... és mindannyian szép kifejlett és egészséges kutyák voltak.....ugyhogy ne irkálj nekem ilyeneket hogy normális vagyok e..... mert igen.... sajnálatos hogy a mai világban már csak ezek a reklámozott tápok léteznek az embereknek.... szerinted régen 20-30 éve mit ettek a kutyák ? házikosztot ugyanúgy...

2011. febr. 20. 13:11
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

02-19 15:59 -nak

Igen, szerintem is tulhaladta az idő azt a kort...sajnos... mostmár egész komplex fogyasztoi társadalom alakult ki, és a konzumidiotizmus is elég elterjedt. Én annyit tudok mondani, hogy nálunkfele amilyen kutyák vannak, házi kosztot esznek, ami jut, azt, néha ez-az a vágóhidrol, foleg ha nagyobb a dög, mozognak sokat, egerésznek is néha a kertben, mezőn, ahol sikerül, de -30 fokban is csoválja a farkát, és pont ugyanolyan sokáig él, mig te a tápos kutyádat -5 fokban már be kell vidd a házba, vagy kabátkát kell adj rá, mert ő táposkutya... Bocs, nem megsérteni akartam senkit, csak felhivnám a figyelmet, hogy nem épp ugy müködnek a dolgok, ahogy a TV-ben látjuk.

2011. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!