Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg muszáj volt elaltatni?

Tényleg muszáj volt elaltatni?

Figyelt kérdés

Régen ( bár én nem néztem nagyon, de azt a részt igen ) volt a Győzike show. Az első kutyája négy évig bírta ki náluk. Szerintem a nem odafigyelés áldozata szerencsétlen állat.

Amikor ki tudja hanyadjára elszökött, és megsérült a hátsó lába, én úgy tudom hogy az első orvos aki kiment Ő azt javasolta, hogy operálják meg. Három lábon vígan elélhet egy kutya. Ám a győző altatni akarta, és kihívott egy másik dokit, és az már az időközben megérkezett stáb elött is mondta hogy el kell altatni.

( kb két óra hossz. volt míg az RTL. megérkezett )

Nektek mi a véleményetek? Szerintem még mindig élne a szerencsétlen..... :-(


2011. febr. 20. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább meghalnék, minthogy győzike kutyája legyek.

amúgy nem néztem.

de sajnálom a kutyát.

2011. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Doruss ***** válasza:
100%

Nem tudom, sose néztem, annak az embernek a látványától is undorodom.

Amúgy három lábon tényleg vígan elélhet egy kutya. De asszem, nem náluk. Gondolom nem ok nélkül szökött el szerencsétlen...

Mondjuk nem tudom, mennyire volt súlyos a sérülés, de szerintem nem kellett volna elaltatni. Biztos lehetett volna segíteni rajta. De akkor el kellett volna ajándékozni vagy ilyesmi, énis inkább meghalnék, minthogy annak az embernek a kutyája legyek :S

2011. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy valaki kikötötte a vonat elé, és hát igen, az egyik lába teljesen szétroncsolódott. Bár én is alig néztem, ez szörnyű volt!
2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor most megnyugtatlak, az egész műsor kamu volt, az a kutya még ma is vidáman éldegél valahol.
2011. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 IGCM ***** válasza:

1 A kutya nem él.

2 A kutyát megkínozták és elütették a vonattal ....hogy megmutassák k ia főnök valszeg.. x) Erre a kutya volt a legjobb módszer nekik -.-

3 A kutya nem él

4 Bár mennyire is primitív a műsor és bármit is láttatok benne Győzike normális kutyatartó és több kutyája is van.

2011. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogy győző milyen kutya tartó, de nem egyszer volt a kutya az utcán.

Hogyan került egyáltalán a vonat közelébe? Gondolom csak úgy hogy a kutya az utcán kóborolt.

A kamerák elött lett elaltatva a kutya, és az újságok is azt írták, hogy kb. két órát kellett még várni, hogy a stáb megérkezzen.

2011. febr. 20. 16:18
 7/20 IGCM ***** válasza:

Ez a fajta szökős...nagyon sjanos :S

De az akkor is tény hogy ha egy kutya kitud jutni a kertből az a gazda hibája...hogy mi történt valójában azt szerintem soha nem fogjuk megtudni.Ha tényleg megvárta a kamerákat akkor iszonyú nagyot híbázott és az állatkínzás is már...de nem lehet tudni tényleg megvárta vagy vele mentek.

A kutyát tuti hogy vitték a sinekhez,épeszü kutya nem ütteti el magát egy vonattal...

2011. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Milyen fajta volt?
2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Amerikai Akita. Pont így nézett ki:


[link]

2011. febr. 28. 21:46
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy jellemző a fajtára, de nem egyszer fordult elő, hogy kiszökött az utcára. És semmit nem tett annak érdekébe, hogy ne forduljon elő többet.... :-(
2011. febr. 28. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!