Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam pórázhoz a...

Hogy szoktassam pórázhoz a kutyusomat? Legszívesebben levenné magáról és össze-vissza húz.

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 17:14
1 2
 11/14 zeusz4 ***** válasza:
Szia,hát én amondó vagyok hogy nem rég érkezett csak a kutyus hozzátok szerintem előbb hagyd hogy meg szokja a helyet hiszen minden idegen neki ,persze hogy rángatja a pórázt hisz még még téged sem ismer,akkor hogy várod hogy rögtön pórázon közlekedjen?
2011. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csurmi!

Nem vieheted mindenhova kocsival! A póráz a kutya védelmét is szolgálja. Először meg kellett volna neki tanítani a maradsz parancsot, majd úgy távolodni, h ne lásson.

Tudom, kivételes eset volt, előfordul. Viszont vissza kell szoktatnod a pórázra, mert az erdőben póráz nélkül egyszer csak kilövi mellőled valaki. Azt meg te se akarhatod.

Rakd rá a szájkosarat és tedd rá a pórázt. Ellenkezni fog, de ez egy szükséges "rossz". Kis idő, és nem lesz vele semmi baja.

2011. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Csurmi ***** válasza:

Little Red!


Köszi! Teljesen igazad van, meg kell bírkoznom ezzel! Vissza kell szoktatnom a pórázra! Köszi a választ, most erőt adtál hogy újra elkezdjem vele. :-)

2011. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hajrá, én szurkolok! :)
2011. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!