Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet, hogy valaki...

Hogy lehet, hogy valaki ennyire gyűlöli a kutyákat?

Figyelt kérdés
A kutyafuttatóban, ahová járunk a kutyámmal (Miskolcon)valaki fagyállóban megáztatott darált húst helyezett el több helyre is, rengeteg kutya megbetegedett tőle, már az újságban is megírták. Annyira fel vagyok háborodva, főleg, hogy a kutyafuttató direkt azért van, hogy a nem kutyásokat ne zavarja az utcán, parkokban sétáltatott kutya, erre tessék. Hogy lehet valaki ennyire kegyetlen és ráadásul ostoba is?. Most kénytelen leszek egy ideig máshol sétáltatni.
2011. febr. 22. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretem a kutyákat, sőt kicsit utálom is őket, de nekem német dogom van (őt nagyon szeretem) és nem raknék ki mérgezett dolgokat, pedig a legtöbb macskámmal kutya végzett (macskamániás vagyok)
2011. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!