Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok?

Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

valami kis testűre gondoltam, akit lehet lakásban tartani több kutyával (van már kutyám)ne haladja meg a 10 kg (de inkább az 5kg alattiak érdekelnének) mivel nem vagyok egy "erős" kezű gazda ezért inkább hagynám a terriereket

kötődjön a gazdájához :D, hosszú szőrűeket jobban szeretem és a puha szőrűeket :D

ha lehet akkor ne minden hónapban kelljen kozmetikushoz vinni és előnyösebb lenne ha keveset enne :D (de van pénz orvosra, felszerelésekre, ételre és a többire)

fajtatiszta kutyust szeretnék

milyen fajtát ajánlotok?


2011. febr. 22. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor mondom, ne vedd észre a válaszom. Én csak a kutyák érdekeit nézem.

3 kutya tényleg nagy kihívás, én a helyedben mégtöbbet foglalkoznék a mostani kutyámmal, még több dolgot tanítanék neki, abból a 80-120ezer Ft-ból pedig suliba iratnám stb.

Sosincs megállás!

2011. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a leírás pontosan a Cavalier King Charles spánielre illik!

Kb 6-8 kg-osok, hosszú szőrűek, de nem szabad őket kozmetikázni, csak heti 1-2 alkalommal fésülni. Méretéből adódóan a fogyasztása sem sok, nagyon kellemes megjelenésű, édes kinézetű kutya. Bájos természetű, bújós, lakásban és udvaron egyaránt elvan.


Ajánlatos tenyésztőtől venni, aki szűreti a szülőket az örökletes betegségekre, mert rengetegen elkezdték az "univerzalitása" miatt szaporítani.


Itt találsz kenneleket: www.spaniel.lap.hu

2011. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 22. 16:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Törpe schnauzer?

Az enyém 6 kiló, mindenkivel barátságos, komolyabb kozmetika évente 3-4, egyébként heti fésülgetés, 2 havonta gyors fürdetés.

2011. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bányai Károly ***** válasza:

Worchestershire terrier.


Iszonyú selymes a szőre, 25 kiló, ebből 3 kiló csak a feje.

45 percig tud lógni egy gumiabroncson úgy, hogy nem éri a lába a földet. Én nyáron minden nap fürdetem, de október óta nem.

2011. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!