Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan okos kutya,...

Létezik olyan okos kutya, mint REX, és magától olyan ügyes?

Figyelt kérdés
Vagyis, nem a betanult dolgokat csinálja, amit tanítottak neki, hanem a gazdája, nélkül is tudja, mit kell tennie, akkor is, ha nem utasították rá?
2011. febr. 22. 14:54
1 2
 11/15 zeusz4 ***** válasza:
hello,én azt mondom lehet hogy sok kutya játszotta a rex-et de nem ez volt a kérdés "szerintem".én úgy gondolom hogy egy kutyának igenis lehetnek saját gondolatai és akár ügyes is lehet,PL:az én kutyám ha nem is mondom sőt eszembe sincs éppen játszani vele hozza a labdát,ha sokáig van egyedül az udvaron elmegy csavarogni sőt csalja magával a párját
2011. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egy szendvics elkapásban mi a nagy dolog... És annak aki azt írta, hogy nekidobta a szomszéd kutyának a szendvicset, az meg elszaladt, üzenném, hogy látszik, h nem ért a kutyákhoz... Ezt IS tanítani kell Neki.. Magától nem tudják elkapni a falatokat és a kaját... Ügyesen egyre nagyobb távolságról adni, ejteni, majd dobni kell Nekik és ügyesen rávezetni hogy is kell... Szóval ez sem nagy nehézség.. Csak érteni kell hozzájuk. És igenis vannak gondolataik... Mikor az enyém fekszik, majd gondol egyet és odamegy a játékkupacához,beletúr párat, és láthatóan az egyiket KERESI, azt amelyikre Ő a felkelésekor gondolt.. Majd ha megtalálta odahozz, h na azzal játszunk.. És akkor épp nem utasításra csinálta... Hanem egyszerűen kigondolta :)
2011. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Előző: Ilyen az én kutyámmal is szokott lenni. Keresi azt amelyikkel ő szeretne játszani. Vagy sokszor megvárja amíg oda érek mert például nem tudja ki venni (kicsi a szája), és ha nem azt a játékot fogom meg amivel játszani akar akkor csak szépen nézi ahogy elveszem és rá se mozdul ahogy húzom el lassan előtte. Szóval vannak saját gondolataik ez egyértelmű.
2011. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amit a filmbeli kutyakarakter művelt, az az emberi gondolkodás imitálása, amire egy kutya egész egyszerűen nem képes. A legokosabbak is max. egy ötéves gyerek intelligenciájával rendelkeznek, ami nem elég ahhoz, hogy egy felnőtt ember világképét és értékítéletét magában foglalja.

Röviden: nem.

2011. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NINCS!Ez olyan hogy te sem magadtól tanultál meg járni,beszélni,hanem tanítottak.
2011. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!