Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tegnap ivartalanították a...

A tegnap ivartalanították a kutyámat, most meg elkezdett remegni, a fájdalomtól lenne?

Figyelt kérdés
Felhívtam a dokit fájdalomcsillapító ügyben és igent mondott,de úgy sajnálom szegényt.Ez minden kutyánál így van?ugye rendbe fog jönni?
2009. febr. 14. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen...lehet h a fájdalomtól...lehet h lázas is..ilyenkor előfordulhat...nyugi rendben lesz :)
2009. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,aggódom nagyon,adtam neki fájdalomcsillapítót,úgy látom hatni kezdett,mert már nem remeg annyira és el is aludt a drága:)
2009. febr. 14. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
na látod ne aggódj ...nincs semmi baj...be is takarhatod ha gondolod de az is jó ha ébren van ha simized...hidd el érzik ha szeretik és meghálálják :)
2009. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a fontos hogy mellette legyenek. Az enyém kicsit rosszabbul járt mert neki ivartalanítás után begyulladt a sebe és másnapra hatalmasra duzzadt a műtét helye.(fiú kutya) Az orvos szerint ez is előfordulhat, egy hétig járt ki szurizni és kaptunk valami nagyon jó fájdalom csillapítót kifejezetten kutyusoknak való Norocarp tabletta. Egy hét és teljesen rendbejött. Izgultunk mi is. Biztos fájdalmai lehetnek a te kutyádnak, végülis ez egy műtét. Legyél sokat mellette , érezze hogy nincs semmi baj. Egykettőre felépül hidd el. Ha esetleg mégis levert lesz még és esetleg látod hogy fájdalmai vannak akkor hívd ki hozzá a dokit.
2009. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ma reggelre már sokkal jobban érzi magát a kutyám:)

Csak azzal a gallérral nehezen tud közlekedni:)Igen azt mondta a doki,hogy ha nem javul vagy bármi akkor kijön hozzá,remélem nem lesz szükség rá!Amúgy mennyi idő alatt jön rendbe teljesen?Egy hét múlva kell mennünk varratszedésre.

2009. febr. 15. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig örülök amikor lelkiismeretes gazdikat látok. A szívem majd meg szakad a menhelyeket, vagy a szeretetre éhes kóborkutyákat látva. Az én kutyám ha csak a legkisebb náthát is begyűjti, és leverten fekszik, már akkor is rosszul érzem magam, és ülök mellette, simogatom, próbálok tenni azért hogy jobb legyen neki, orvoshoz viszem, és nem sajnálom rá a pénzt.

Ha baj van hívd az orvost, és ha látod rajta csillapítsd a fájdalmát. A kutyák iszonyat jól beszélnek (ha ismeri őket a gazdijuk), éppenhogy csak meg nem szólalnak. :) Simogasd a buksiját, szeresd, beszélj hozzá (kutya elleneseknek ezt most érdekes lehet olvasni:D), és egy kettőre jobban lesz meglátod. A kapcsolatotok is sokkal erősebb lesz, jobban fog ragaszkodni hozzád, hisz te nyugtatgattad, amikor fájdalmai voltak :)

2009. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a nehezén már túl is jutottatok! Mire a varratszedésre kerül a sor, már "kutya baja" sem lesz. ;) Nekik a sebgyógyulásuk sokkal gyorsabb mint az embereknél, pár nap és már beheged a vágás. Az lehetséges, hogy viszketni fog neki, az már a varrasodás jele.

Jobbulást a kutyusnak!

2009. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosomek is ivartalanitottak a kutyajukat , par napig gyenge volt es alig mozdult meg , de hamar rendbejott . Szoval szerintem te se aggodj csak figyelj ra amikor csak tudsz.
2009. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!