Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak berni fajtamentők?

Vannak berni fajtamentők?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 08:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Fentebb írták a hivatalosat. A bilberes ügy pedig egyértelmű, miután töröltette a kérdést, mert kiderült, hogy milyen kutyákat is adott el.
2011. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem ő töröltette,hanem az egyik hozzászóló.
2011. márc. 10. 17:18
 13/29 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, akkor az egyik ,,bilber rajongó" hozzászóló. nyilvánvaló, hogy azért, mert így elolvashatja a leendő gazda, és így jelentősen romlik az üzlet, mert ugyan ki akar bélférges,alultáplált bolhás és fülgyulladásos kiskutyát venni?!
2011. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Komolyan,ez már nevetséges.EGY valaki írt negatív dolgot a TENYÉSZTŐRŐL,a többi meg mind hazudik mi?Nem csodálom ha töröltették a kérdést.
2011. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Számomra kicsit abszurd,hogy a kb 25 pozitív élményű gazdi hozzászólását elengedte mindenki a füle mellet,de az egy, nem bizonyított negatívat mindenki szentírásként olvasta.

Ha legalább egy olyan képet mutat bizonyítékként,amin látszik,hogy a kutya sovány....


Ő Benji, nem sokkal azután,hogy Hazahoztam. Nem hinném,hogy borzalmas állapotban lenne...



[link]

2011. márc. 11. 08:22
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
Kedves olvasó, kérdező, mocskolódó! Én a Bilber Ranch kennel tulaja vagyok! Elnézést, de csak most vettem észre ezt a régi oldalat, hogy itt is meg lettem szólítva! Igen, foglalkozom berni mentéssel is, de sajnos már olyan nagy volna az igény, hogy az én lehetőségeim is végesek, már új kutyát nem igazán tudok befogadni! Irtózatosan sok pénz 110 berni ellátása. Én soha nem könyörögtem pénzért, támogatásért, nekem nem jár az 1%-lék. CSAK magamra számíthatok! Még egyetlen mocskolódó sem jött el megfésülni, játszani a kutyáimmal! Csak a szájuk járt! De arra büszke vagyok, ha nekem nem is, de a kutyáknak mindig volt,- van mit enni, és az orvost is ki tudom fizetni, minden segítség nélkül!- Illetve, bocsánat, mert nemrégiben, egy jóérzésű bernis pénzzel is támogatott, Köszönöm is neki!- Szoktam érdeklődőnek adni kutyát, de ezek a befogadott kutyusok, már sérültek lelkileg, fizikailag, nem nagyon van köztük olyan, ami még új gazdához adható lenne. Ki fogad be 8-9-10- éves kan kutyát, mert a 98% kidobott kutya kan! Nagyon szívesen látnám azokat akik teli szájjal üvöltenek ellenem, hogy eljönnének ranch-ra, és segítenének a kutyusok körül, mert munka mindig van, és akkor, végre tisztán láthatnának,milyen munkát is végzek én, és nem csak hülyeségeket híresztelnének! SZERETETTEL VÁROM AZ SEGÍTŐKET!
2012. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Látom, régi már a kérdés. Csak gondoltam, megjegyzem: nekem berni kiskutyám van, a ranch-ről származik. Nem értem, mi az, hogy alultáplált. Teljesen jó állapotban volt, mikor elhoztuk. És nálunk is jó helye van. Meg, hogy bélférges. Ilyen sem fordult elő. A fülproblémát említette valaki: valóban szüksége volt egy fülcseppre, az állatorvos ezzel ellátta, és soha többet nem volt ezzel baj. Szörnyű volt 1x a fülébe csöppenteni, majdnem beleszakadtunk... Valaki a pozitívan hozzászóló embereket "bilber rajongónak" nevezte. Nos, én csak itt jártam, szóval nem ismerek más kennelt (ismerek nem egyenlő azzal, hogy láttam a honlapot), szóval nem vagyok semminek a rajongója, mert nem ismerek több ilyet. De én sem értem, hogy valaki negatív tapasztalata mért hangsúlyosabb. Nem mondom, hogy a ranch tökéletes, mert mondom, csak ott jártam, de hogy alultápláltak lennének? Mért lennének azok? Én voltam ott, és az összes kutya, amit láttam, teljesen jól nézett ki, egyetlen egy volt, aminek baja volt, arról azt mesélte a tulaj, hogy mikor született, az anyja ráfeküdt, és eltört/megsérült (ha hülyeséget mondtam, akkor én írom, nem ő mondta így) a lába. de semmi más rossz dolgot nem láttam. Jól neveltek is voltak a kutyák, pedig mindet megnevelni időigényes dolog lehet. És a kicsik is életvidámak, erősek voltak.
2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszoló! Szerencsére, azóta lecsengett, ez a lejárató kampány. Kiderült hogy aki indította, kellemesen csalódott, mert gyönyörű lett a kutya, amire kígyót-békát mondtak. A baj csak az volt, hogy rengeteg olyan ember is véleményt mondott, akinek halvány fogalma sem volt az egészről, és ezzel hatalmas kárt okozva kutyáimnak, mert ez az egész rajtuk csapódott le!Lassan másfél, két éve kezdődött, de még mindig érzem a hatását. De egyetlen rágalmazó, - a meghívásom - ellenére sem volt hajlandó eljönni a ranch - re, hogy a saját szemével győződjön meg a vádak igazáról! Neked pedig, mivel nem tudom ki vagy, kérlek
2012. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jelentkezz, küldj képet kutyusodról, és egy kis írást, hogy van, és rendben van - e minden!
2012. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Most technikai okokból (rossz a számítógépem, nem a sajátomról írok) nem tudok képet küldeni, 5 hónapos a berni, teljesen jól van.
2012. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!