Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak berni fajtamentők?

Vannak berni fajtamentők?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 08:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

az a kutya a képen már rég meghalt! (benji - és még kölyökkorában....)

riglernek van valamilyen minősítése? aranykoszorús mestertenyésztő lehet ha ennyire fényezitek...nem hallottam róla de nem hiszem hogy bármilyen komoly címe lenne..

2012. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kis naiv! Ezek a címek, csak pénz kérdése. Ha jobban ismernéd a hátteret, vagy közelebb lennél a "tűzhöz," ezt nem firtatnád et a témát!
2012. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Tényleg meghalt, de azt is jó lenne ha leírnád, hogy miért, mert így csak rosszindulatú az írásod!
2012. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Vártam a válaszod, szeretném tudni mért halt meg!
2012. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
nem tudom miért halt meg...
2012. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én igen, csak arra voltam kíváncsi, hogy csak egy rosszindulatú írogatás-e? Hát az! Különben, babézia volt a halál oka!
2012. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Benji az én kutyám volt. Már több, mint egy éve,hogy meghalt, valóban, félrekezelt babézia miatt, nem Zoli hibájából,hanem az enyémből,és az állatorvoséból. Most is bernim van, és most is Zolitól. 1,5 éves,és teljesen egészséges.
2012. aug. 26. 10:46
 28/29 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de 7 és fél éves bernim van a Bilber ranchről. Évekig minden csodálatos volt. Most viszont már alig tud szegény fölállni. Gerincbeteg, az állatorvos szerintgyógyíthatatlan. Ha áll agy fekszik, jól van, de maga a felállás folyamata nagy fájdalmakkal jár neki. Bizonyos napokon viszontjól van. Nme lhet hátul megérinteni a gerincét, mert összeesik. :( Gondolkodunk az elaltatásán, de jelenleg éppen jó időszaka van, most jobban van.
2019. okt. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elírásokért.
2019. okt. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!