Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy olyan problémám,...

Nekem van egy olyan problémám, hogy társasházban lakom udvaros 3-man lakunk az udvarban és a középső lakó még decemberben odahozott egy nagytestű kutyát kell-e engedély a tartásához?

Figyelt kérdés
azóta volt már kerítés javítás mert szétszedte a drótkerítésemet 3m hosszan most jelenleg a drótkerítésemre ráépítettek egy kennelt ahol megkötve van a kutya és mondanom se kell ahogy jön a jobb idő egyre büdösebb lesz mit lehet tenni?
2011. febr. 24. 08:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Képzeld el ezek nem koholt vádak magyarul finoman de lényegében azt mondod,hogy én ezt kitaláltam és hazudok?! Világéletemben volt kutyám és nem is akármilyenek de mióta elköltöztem otthonról sajnos nem tudok kutyát tartani mert a feltételek nem adottak! Én a kutyámat biztosan nem úgy tartom,hogy kennelbe zárom és még ott is láncon és csak akkor engedem ki amikor elviszem sétálni. Nekem a kutya olyan mint egy családtag!
2011. febr. 26. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!