Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a fűthető...

Mit gondoltok a fűthető kutyaházról?

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik kérdésnél láttam ezt az oldalt, és rajta a fűthető kutyaházat. Nekem kicsit egy fémketrecnek tűnik. Szerintetek ebben jól érzik magukat a kutyusok? Vagy jobb a hagyományos, jól szigetelt, bélelt kutyaház?

Ha jól érezné magát ebben a fűthető házikóban a kutya, akkor szerintem nagyon nagy ötlet és azért az ára is összespórolható szerintem.(A legnagyobb méret belőle bruttó 150ezer.)

Kerti kutyusos gazdik, a ti kutyátoknak milyen a kutyaháza?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2011. febr. 24. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól fogja benne érezni magát a kutyus!!Megkérdezhetem milyen fajta??

Nekem a kutyám nem megy be a házába sosem és így csak simán van szigetelve:)

2011. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Labradorunk van, aki élete nagy részét kint tölti. Van egy házilag készített, hungarocellel szigetelt háza. Szerintem nem jó ötlet a fűthető kutyaház, kiindulva a mi kutyánkból: nem szokott fázni, viszont amikor egyszer beszökött a házba és nem volt szívünk kirakni, bent volt 1-2 órát a 21 fokon és utána kiküldtük a téli hidegbe szerencsétlen úgy remegett, majdnem megfagyott. Szerintem ilyesmi lenne a fűthető kutyaháznál is.
2011. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nincs meg a kutyus, egyelőre csak gyűjtöm az infókat ahonnan tudom, hogy minden meglegyen és tudjam a dolgokat mire meglesz.:)

Na igen, én is jobban fázom ha kimegyek a meleg házból a kertbe, ez a normális, a kutya is így van. Csak mivel mi kutyánk is kint lesz legtöbbször, nem szeretném ha fázna, ezért gondolkodom ilyen fűthető házikóban.

2011. febr. 24. 17:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként golden retrievert vagy labrador retrievert szeretnénk.
2011. febr. 24. 18:00
 5/9 Ninna ♥ ***** válasza:
54%
Ezt a linket én linkeltem, nekem nagyon tetszenek a termékeik, az édesanyáméknak is innen rendeltem kutyaházat, de ők sajnos nem használják, a kutyusok inkább ágyban alszanak.. mindegy is. Nekem a fűthető kutyaház konkrétan nem jön be, szerintem elég hülyeség. Viszont amiket még árulnak, rendesen duplafalú, hőszigetelt, hőfüggönnyel ellátott, felemelhető tetejű házak nagyon szépek, és nagyon jók. Az édesanyáméknak is ilyet vettem, nagyon szép még azóta is, csak mondjuk az nincs használva. Szerintem egyébként a fűthető kutyaház nagyon hülyeség, elvégre tönkretesszük a kutyánk védekezőképességét. Egy kutya, akinek van rendes háza, hőszigetelve, függönnyel, szalmával, és kint volt a -20 fokba is, annak a kutyának van ellenálló képessége, az a kutya ritkán lesz beteg valami okból fogva, öngyógyuló lesz. Ezt a tulajdonságot kell megtartani, és a fűthető kutyaház pont ezt rontja el, de nagyon. Egyszer hideg, egyszer meleg, most hogy van ez? Legyen mindig a kettő között, mert tény is való, a sima hőszigetelt ház sosem lesz olyan jó meleg, mint a fűthető.. de az is elég tud lenni csak simán is.
2011. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, tényleg jó dolgokat lehet rajta találni!:)


Hát igen, valószínűleg igazad van.

2011. febr. 24. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi vályogból építettünk egy rendes,,kicsi házat"(persze,csak egy helyiséggel,mint egy rendes kutyaól),a tetejére pedig még építkezésből visszamaradt tetőcserép ment,így még a házzal is összepasszol:)A vályogház nagyon jó(parkettás az alja,de van bent neki dunna/pléd,mikor mi),mivel télen fűt,nyáron hűt.Jól szigetel,így hamar be tudja magának melegíteni a kutya.(Ajtaja is van,télen éjszakára bezárjuk).Nyáron pedig nem melegszik fel.Egyetlen hátránya,hogy nem hordozható,de szerintem megéri,mert olcsó is,szép is és elég jól szolgál egy kutyusnak.A fűthető házat annyira már nem tartom jó ötletnek,mivel ha bent a kutyu nagyon felmelegszik,utána hirtelen kimegy a-15°C-ba,valószínű,hogy jól megfázik.Elég az,hogy a saját melegével,,befűtse" a kutya a házát.(Régen sem voltak puccos kutyaházak,mégis megmaradt a többség-nem azt mondom,a lehető legjobbat kell biztosítani egy kutyának,de hacsak nem benti kutyus,nem hiányzik neki,hogy jól felmelegedjen utána meg a házából kimenve megfázzon)
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sima faháza van a kutyáinknak, és fekete gumiból csíkok vannak az ajtó előtt
2011. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
16%
Ha már fűthető, tegyél be mellé egy 102 centis led hd tv-t is... Meg egy xbox360-at, de ha lehet slimet, vezetéknélküli joystickal... Ja meg egy homecinema displayt is, de ne a picit :D mert az 300 ezerrel olcsóbb. Meg teríts alá egy guccsi szmokingot :) és egyből jobb!
2011. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!