Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan viselkedik kutyátok az...

Hogyan viselkedik kutyátok az állatorvosnál?

Figyelt kérdés

Az állatorvos mindig megdicsérgeti kutyáimat ha megyünk, hogy nem hisztiznek.

A váróban is csak szét néz nem remeg vagy ilyesmi. Ha behív a doki akkor csóvál. Pedig volt hogy a füléből a toklászt altatás nélkül vette ki. Nagyon fájt neki, de nem hisztizett csak tűrte.

Aztán mondta a doki, hogy egy spanit hárman fogták le hogy meg tudják ultrahangozni.


2011. febr. 25. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi kutyánk fél. Remeg, mindig kiakar menni, az asztalon nem marad meg, lekell fogni szegényemet. őt is többen fogták le ultrahangnál. műtötték méhgyulladással:S 13éves, és hú annyira sírt mikor elvették anyu kezéből, h énis bőgtem akkor, mert kitalálta az állatorvos h majd ő fogja míg vértvesznek tőle. amúgy tacsi.
2011. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyám szerencsére tök nyugis. Pont tegnap voltunk állatorvosnál és végig tűrte a vizsgálatot, meg sem mozdult. Olyan büszke voltam rá :D.


Mondjuk magától nem menne be a váróba, ölben kell bevinnem, meg néha kicsit remeg. De nagyon rendesen viselkedik, nem hisztik.

2011. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Az enyém mindig ideges.Sosem volt fájdalma,mert soha nem kellet még semmit csinálni csak a rendszeres oltás miatt szoktam vinni,de ő már az első perctől kezdve mindig bepisil ha arra fele megyünk sétálni.
2011. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem rotim van és ha állatorvoshoz megyünk az ajtóig nincs gond, ott viszont egyikünk húzza, a másikunk tolja.

Marha nevetséges. Másnak.

A váróban nyugi van, de ha be kell menni, akkor odabenn odaáll az ajtóhoz és ütögeti a lábával, hogy menjünk már.

A vizsgálatot, kezelést jól tűri, de fizetés után mint a szélvész száguld kifelé.

2011. febr. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az egyik fülét farkát behúzza, mikor már a rendelő utcájába érünk, és nálunk is a tipikus huza-vona megy a rendelő ajtajánál. Tűr mindent, viszont látszik a pofáján, hogy a pokolba kíván mindenkit.

A másik pedig úgy gondolja, hogy az állatorvos csupán azért létezik, hogy játszon vele. Jön- megy, intézkedik, rágja a doki kezét, riszálja magát neki, úgyhogy ő is nehéz eset, csak más szempontból.

2011. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém először bemenni nem akar, aztán meg kijönni....
2011. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na ez egy érdekes történet.

Tehát, nekünk menhelyi kutyánk van, és természetesen senkit sem kérdeztünk meg, vittük oltásra a legközelebbi orvoshoz.

Nem volt kedves, kiderült, hogy fél a kutyáktól, de azért lett állatorvos, mert az anyja ezt tanácsolta neki. Kicsalt tőlünk három felesleges oltásnyi pénzt ( ez olyan 10 ezer forint volt ), és mondta, hogy ha gondoljuk, jöjjünk vissza. De az ismerősünk mondta, hogy nehogy visszamenjünk, mert ő egy csaló. Valóban a negyedik felesleges oltást is be akarta neki adatni, de akkor máshoz vittük, itt ismét megerősítették a tényt, miszerint felesleges.

Végül itt sikerült megbeszélni és levezettetni az ivartalanítást-nagyon jó tapasztalataink vannak velük.

De ez azért meglátszik a kutyánkon is. A csalónál feszengett, meg is akarta harapni, szerencséjére volt nálunk szájkosár. A mostani dokit szereti, rajong érte, az ivartalanítás simán ment. Adtak nekünk egy labdát is, nagyon kedveljük őket, szimpatikusak.

Tehát ez csak attól függ, hogy az állatorvos hogy viszonyul a kutyákhoz, csak egy pénzhajhász, vagy valóban szereti az állatokat és mindent megtenne érte.

Remélem, hogy segítettem.

2011. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

04:09 vagyok.

A mi dokink is nagyon kedves, a doktornőnknek meg rotijai voltak, imádja a miénket is, mégis fél a kutya.

Ivartalanításkor a kutya mellett voltam, amíg megkapta az altatót, a doki a kocsimból vitte be az alvó kutyát, de a "nem megyek be az ajtón, hiába ráncigáltok" ivartalanítás után kezdődött.

2011. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az enyémek szeretik az orvost. :D Mindig játszik velük, ha szurit is kapnak, csak ülnek, és néznek, nem kell őket fogni. Az enyémnek a lábából szedett ki toklászt, minden nélkül (ébren volt, fájdalomcsillapító sem kellett), és meg sem nyikkant. Pedig spániel. :D Szerintem ez orvosfüggő, a régit ki nem állhattam, se én, se a kutya. A fülénél fogva húzta magához, el is zavartam. A mostani, előbb megvizsgálja, vagy amit kell, utána még játszik velük.
2011. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az én rottweileremnél mikor vizsgálatra kerül a sor muszáj a bal kezemmel a lábait és a jobbal a száját lefogjam.. máskülönben széttépné az állatorvos urat:))
2011. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!