Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a border...

Milyen nevet adjak a border colliemnak, nincs ötletem már? (lány, valami hangzatos név kellene és valami egyedi és ami olyasmi mint a agilitys bordereknek szokott lenni)

Figyelt kérdés

Itt vannak képek róla, egy hete van nálam de valahogy nem találok megfelelő nevet neki ami a fentieknek megfelelne.

[link]

[link]


2011. febr. 25. 09:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Panna, Milka, Menta, Lichi, Csili, Bakfis, Zafír, Vigyor, Parfé, Fondü, Szundi, Szende, Zille, Szelle, Ella, Hanna, Tinta, Henna, Kuglóf, Süti, Egres....

Most így ennyi :) Majd írd meg ha sikerült választani.

2011. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Mi a törzskönyvi neve? Csinálok neked jó kis becenevet a törzskönyvi nevéből :)
2011. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Nincs neki TK-je sajna... mindig is TK-s kutyit szerettem volna. DE adódott ő. A gazdija keresett neki új otthont, mert nem hitte, hogy ennyi gonddal jár egy kiskutya és mivel tudta, hogy nekem mindig is vágyam volt egy és nem akart neki rossz helyet, így került hozzám :).


Egyébként úgy néz ki vagy a Zazi vagy Mist lesz az igazi név, mindkettőre felfigyel nekem tetszik is, majd a férjem dönt a sorsáról :).

2011. febr. 25. 13:24
 14/38 anonim ***** válasza:
Neela
2011. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:23


Nos akkor úgymond te lettél a kiskutyám keresztszülője :D... ugyanis a kicsi Mist lett :).

2011. febr. 25. 14:44
 16/38 anonim ***** válasza:
Hihi :) Jó választás!
2011. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Ha már megvan a neve, minek emelted ki a kérdést??

Vagy azóta név nélkül tengődik a kutya? Vagy újra megváltoztatod neki, ha kapsz "jobbat"? Vagy most mi van???

2011. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Utolsó: "Nos akkor úgymond te lettél a kiskutyám keresztszülője :D... ugyanis a kicsi Mist lett :)."
2011. ápr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Mivel tegnap kiemelte a kérdést (ami ugye azt jelenti h az oldal tetejére kerül és 3 napig ott látható még), ezért bátorkodtam feltenni a kérdést...


Minek emeli ki a kérdést ha már van neve a kutyának??

2011. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés : D
2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!