Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a border...

Milyen nevet adjak a border colliemnak, nincs ötletem már? (lány, valami hangzatos név kellene és valami egyedi és ami olyasmi mint a agilitys bordereknek szokott lenni)

Figyelt kérdés

Itt vannak képek róla, egy hete van nálam de valahogy nem találok megfelelő nevet neki ami a fentieknek megfelelne.

[link]

[link]


2011. febr. 25. 09:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

No, ha már kiválasztottad a megfelelő nevet, nincs is más gondod, igaz?

Mert a legfontosabb... :-/


Mert ugye olyan, hogy Pajti, Fillér, Csikasz, ezek zsenántak. Mivé is lenne ilyennel egy border... :-/

A kutyatartásról most már mindent tudsz...

2011. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért emelte ki a kérdést, de azt sem, hogy miért kell lefikázni pusztán azért, mert azt a nevet választotta amit fentebb írt. Ha egyszer neki ez tetszik...

Egyébként az én kutyám Bodza, pedig a törzskönyvében elég kacifántos és dizájnos nevek is sorakoznak.

2011. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért "fikázom" mert azt a nevet választotta, amit választott.

Hanem azért, mert neki "különleges" kell, mintha enélkül nem lenne különlegesen egyedi lény mindegyik kutya.

A csicsás név csak flanc, csak külsőség.

2011. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Nem is értem miért nem hívnak mindent nőt Marisnak és minden pasit Józsinak. Mindenki azt szeretné ha olyan neve lenne a kutyájának, gyerekének (néha még saját magának is), amit szeret, jól hangzik (szerinte).

Az élőfába nem muszáj belekötni....

2011. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Harlekin (becézve Hárli)

Szmájli :-)

Speedy

2011. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, nem láttam hogy már megvan a név!

Egyébként a mist szó angolul Ködöt jelent, ami sztem jobban illik egy szürke kutyához. De te tudod.

2011. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
Szerintem a Mary (méri) nagyon jól hangzik! De a Lulu se rosz... :D
2011. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

15:39 - No, a "különleges" névtől aztán különleges lesz minden nő és minden "pasi".

Érdekes, minden anyukát anyukának hívnak, mégis lehet szeretni, hogy is van ez...?

2011. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

És szerinted miért van az h az emberek beceneveket, egyedi neveket adnak egymásnak, a gyerekeiknek, barátaiknak, állataiknak, olyat ami nekik tetszik és egyedi.

Az anyukákat sem mindenki anyukának hívja: vannak anyuk, anyák, mamák, écsanyák stb. sőt valakik a keresztnevükön szólítják az anyukájukat is. Az embereknek igényük van arra h a hozzájuk közel álló személyek, élőlények egyediek és ezáltal hozzájuk tartozók legyenek.

2011. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Más a becézés és megint más egy csicsás név.

Én is ezer és egyféleképpen szólok az ebkémnek, mégis megérti, hogy neki szólok.

Őt nem zavarja, a Cipriánnak, vagy bögrének is hívják, csak szeressék.

Az emberek egymás közti felvágása meg nevetséges.

2011. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!