Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás a puli?

Jó választás a puli?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 08:17
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Én már soha nem választanék mást!

A legjobb társa a Kislányomnak! A legjobb barátom, a legjobb edzőtársam, a legjobb házörző és annyi annyi örömet nyújt a jelenlétével, azt azért hozzáteszem, hogy a legnagyobb szinész is /néha./ Szinte nem is kel tanítani, csak beszélni vele,de csak szépen, mert sértődékeny az igazságtalanságot a kiabálást nem szereti.

2009. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Hali! Szerintem nagyon jó választás a puli, nekünk is van otthon több kutyus is. Képeket és leírást is találhatsz a pulikról a honlapomon: [link]
2009. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
A puli a lehető legjobb választás nekünk 2 is van . Nagyon hálás és okos kutya !
2009. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb választás!!!!
2009. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A LEGJOBB VÁLASZTÁS!!!! Nekem van volt, uncsitesoméknál is van, osztálytársamnál meg 2 van. semmi gond nincs velük a szőrét meg aszerint kell nyírni mijen fajta. Az enyém rövid szörű és nem csomósodik ilyen a fajtája. de egy aranyos imádni való jószág 5-6 hét alatt megtanulja mikor érsz haza és ott vár majd a kapuban XD
2010. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt Pulit veszel gondold át, hogy mennyi időd van rá. A szőrével sokat kell foglalkozni, hogy szép legyen nekem nyáron egy versenyre felkészítés 1 kerek hét. Fürdetni csak végső esetben illetve verseny előtt szabad, mert a dús szörzet miatt nehezen szárad. Idő kell hozzá...
2010. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is most lesz pulim. remelem jo valasztas
2010. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Nekem 3 Pulim van. Csak ajánlani tudom!
2011. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy igazán csak a pulival passzolok, így 50 felett már nem az első hever itt mellettem.

Teljesen békés, barátságos (erről "TELJESEN VESZÉLYTELEN" szakvéleménye is van. Egyáltalán nem önfejű, makacs; inkább folyamatosan azt figyeli, az okoz neki (is) örömet, ha együttműködhet. Könnyen, gyorsan, jó kedéllyel tanul és amit tud nagyon biztonságosan teljesíti is. Folyamatos egymásrafigyelő "szem"kontaktussal járunk mindenfelé, póráz nélkül is, ez fővárosban. Félszavakkal, sőt egyszerű, helyzethez illő finom gesztusokkal is könnyedén irányítható. Idegenekkel szemben tartózkodó, de ha barátságos közeledést tapasztal gyorsan elbizalmasodik.

A közhelyekről tagadólag, egyáltalán NEM:

1. ugatós (már tudja, hogy mikor és miért ugathat)

2. harapós (szerfelett békés)

3. büdös (évente kétszer fürdetem lágy vízzel)

4. sokat kell foglakozni a bundájával (április végén lenyírom-lerövidítem, közben 4-5 havonta néhány perces baráti rasztabontogatás)

5. makacs, önfejű (olyan alkalmazkodó, annyira keresi a kedvünket, hogy gyakran már inkább ebből adódnak mosolygtató helyzetek)

Húh ebből, hamar több kötetet tudnék írni a dícséretére! ;-)

2012. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 William Tell válasza:
59%
A puli büdös mint a kolera. Eszedbe ne jusson pulit venni. Akkor már inkább valami közönséges menhelyi korcs.
2016. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!