Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért zavar néhány embert az...

Miért zavar néhány embert az igényes kutyatartás? Szerintetek sem felháborító ez a tény?

Figyelt kérdés

Engemet bosszant ha beszólogatnak pusztán azért a szomszédok meg mások, mert igényesen tartom a kutyámat és kiállításokra járok vele.

Hogy vagytok ti ezzel?


2011. febr. 25. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez az irigység sok esetben..:)

Háát nem kellemes..:(

De kit érdekel más véleménye :))

2011. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert le vannak maradva értelmileg ami a kutyatartást illeti, és irigyek.

Én meg azt tartom felháborítónak, ha egyesek konyhamalacnak használják a kutyát, és a szőre úgy néz ki mint egy birkáé, annyira koszos és filces.

2011. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar igazából a te fogalmaid szerint az igényes kutyatartás?
2011. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sok vendég mondja, hogy jönne hozzánk kutyának. De ez csak vicc, tény, hogy a két spánielünk igazi jómódban él. Az én olvasatomban a jómód illetve igényes tartás abban nyilvánul meg, hogy: prémium tápot illetve minőségi alapanyagokból készült házilag főtt kosztot kapnak enni. Kapnak vitaminokat, rendszeres oltások, állatorvosi ellenőrzések. Napi mozgásigény kielégítése 2x-3x nagyobb séta. A párom kutyakozmetikus és így a kutyáink mindig topon vannak ápoltságban. Velünk alszanak és nyaralnak is.

Ennyi.

Aki beszól vagy kötözködik, annak általában az a válaszom, hogy skh.

2011. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Számomra az igényesség nem a kiállításkora járás... az egy hobby, egy szenvedély, egy életcél aki szereti csinálni az csinálja... de sajnos lehet azt igénytelenül is csinálni... pl azok a tenyésztők akik cibálják a kutyákat a versenyekre, otthon meg tömegével kennelbe zárva tartja őket és csak a kiállításra kozmetikázzák meg

Nálam az igényesség a szeretett és tőrödést jelenti... az hogy a legjobbat kapja, és nem feltétlenül kell hozzá kiállítás meg tk.

2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert Magyarországon a kutyát 1m-es láncon kell tartani, naponta rugdosni kell, és ha túl sokat ugat, ki kell rakni az út mellé. Aki nem így tesz, az nem fasza csávó!!! (gyengébbek kedvéért: én nem ilyen vagyok)
2011. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én amióta rátaláltam arra a tápra, amit természetes alapanyagokból a kutyára szabottan készítenek el, nem veszek prémium tápokat és nem adok a kutyáimnak vitamint. Utóbbi szerintem embernek se jó. Azért vannak a növények, gyógynövények, hogy éljünk velük. A műanyagot egye az, aki kitalálta.


A kiállításokra járás nem az én világom. Az csak a gazdák hiúságának kielégítését szolgálja, ráadásul az eredmény se mindig a valós helyzetet tükrözi. Nekem jobban bejön, ha a fajtának megfelelő versenyeken vesz részt a kutya. Szánhúzás, terelés, vadászat, ügyességi versenyek, kinek mi.

2011. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!