Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdeti nehézségek, égések,...

Kezdeti nehézségek, égések, kellemetlen helyzet a tulajjal szembe?

Figyelt kérdés

Kutyakiképzők oktatók se születtek úgy, hogy a kisújjukban van a kutyázás.

Érdekelne, hogy milyen bakikat, kellemetlen szitukat éltetek meg. ( pl. a tulaj kutyája elszökik behívásnál a bent lakásos suliban )

De más is írhat neveléssel kapcsolatos bakikról. :-)


2011. febr. 26. 10:47
 1/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Vállaltam egy Dobit fegyelmezőre. A gazdának az volt a gondja, hogy nem tudta a kutyáját behívni, órákat kergetőztek mire megtudta fogni.


No a kutya már ült, állt, feküdt, pórázon láb mellett rendesen haladt.

Mikor jött a helyben maradás fektetéssel, szépen helyben is maradt. Egy idő után leléptem a hosszú pórázról, azt gondolván, hogy a kutya továbbra is a helyén marad.

Elnéztem balra, mire visszanéztem a kutya már nem volt a helyén. Elszaladt balra ki a kutyaiskolából vagy 500 méterre. Azt hittem a penész megesz.


A kutya abban a távolságban megállt és visszabámult és várta, hogy majd utánaloholok. Nem mentem utána, hanem fogtam egy nagy darab rongyot és elkezdtem lobogtatni és hívtam. Mit hívtam ordítottam, hogy gyere okos kiskutyám gyere hozzám.

Na visszajött, de nem mertem mindjárt pórázra tenni, hanem még rongyoztam vele egy kicsi. De közben, kedvesen mondtam a kutyának mindenféle szidalmat.

Emlegettem az anyját az apját, meg az összes felmenőit.

A gazdájának azért nem meséltem el.

De nem is tudom mit csináltam volna hirtelen, ha a kutya nem áll meg, hanem végleg tiplit vesz.

2011. febr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem balra szaladt,hanem jobbra.
2011. febr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húúúh! :-D


Szerencse, hogy visszajött.

Na és milyen nehéz lehet nem balhézni a kutyával....

Nagy önkontroll kell hozzá. :-D

2011. febr. 28. 10:04
 4/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Legszívesebben széjjel téptem volna.

A dobi azt szokta meg, hogy folyton üldözte a gazdája. Mindig nagy hajsza után tudta megfogni.

A blöki azt hitte, hogy majd én is majd rohanok utána.

Kellemesen csalódott bennem.

2011. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
He He! :-D
2011. febr. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!