Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A him kutyáknak is kellemetlen...

A him kutyáknak is kellemetlen, fáj a szex vagy csak a nőstényeknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, aki azt állítja igen, és aki azt állítja, nem,egyik sem mond valót. Ha majd valakinek a kutya megmondja, mit érez, akkor lehet letenni a voksot valamelyik oldalra.
2011. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem kellemes az biztos. Ellenőrzött körülmények között,mikor mindkét kutya tartva van,csak kellemetlen.Ha viszont magától ügyködik a kan,lehetnek kifejezetten rossz élményei. A szukának kifejezetten fájdalmas a párzás,képzeld el mikor menekülne a kan péniszével együtt,forog a földön meg egyebek...
2011. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Ez egy hülyeség.Ha a nősténynek nem lenne jó a kutyák kipusztultak volna.
2011. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem azért párzanak, mert az olyan jó. Az ösztönük diktálja, hogy szaporodni kell.

Enni sem azért esznek, mert finom. Hogy életben maradjanak, az ösztönük azt diktálja, enni kell.

2011. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok,és az elsőnek...láttam már nyugiban kant akit a szuka hátán fogtak,és látszólag egész jól érezte magát.Viszont láttam olyat is mikor a szuka a földre fekve forgott a tengelye körül,a kan meg mellette üvöltött a fájdalomtól...
2011. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

21:12

te hülye vagy.

2011. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Normális esetben ,ha teljesen maguk oldják meg a kutyák, nincs forgás, se semmi. Csak türelmes várakozás. Max, mozdul valamelyik, mert kényelmetlenül áll, de, mivel rájön, hogy nem a legjobb érzés ficeregni, újra megáll nyugodtan.
2011. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Normális esetben igen. Ez a szűz szukák 90%-ára nem érvényes.Fáj neki feszíti,szabadulni akar,ugyanígy kis szuka,nagyobb kan változatban.De rengeteg szuka szimplán hisztis,és azért forog.Nekem 3 szukából 2 ilyen volt.
2011. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Kedves első: nem kell mondani, csupán elég a endorfin szintet nézni. Az meg még jobb h átlag emberek etológusok tudományosan bizonyított tanulmányaival szállnak szembe.

Miért olyan nehéz elfogadni, hogy másképp működnek az állatok mint mi?? Miért olyan ettől elvonatkoztatni?

2011. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
De ha mégsem tudna elvonatkoztatni,nekem 3 gyerekem van,orgazmusom meg egy se volt.Na bumm
2011. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!