Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatvédők küzdenek az...

Az állatvédők küzdenek az animal szex ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 00:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsére nem. Milyen kár lenne érte.
2011. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de kellene!
2011. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is.
2011. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem, és nincs is rá szükség, ha az aktusban résztvevők kivétel nélkül felnőttek, és érett gondolkozásúak.
2011. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 emlya válasza:
41%
De az állatoknak az rossz!!!!
2011. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Jó,de az állat akivel szexuális kapcsolatot létesítenek? Úgy értem,ez nem számít állatkínzásnak?
2011. jan. 8. 00:38
 7/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem elvileg nem fáj neki, de én akkor is büntetném! Nekem is vannak perverz dolgaim, de állatokkal! Ezt nem tartom elfogadhatónak, az ilyesmiről le kellene szoktatni az embereket! Undorító dolog.
2011. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%

Igen, mivel az állatnak írásban kell beleegyezni az aktusba.

Ha ilyened nincs, akkor jönnek a Radikális Állatvédők, és

arányokat számolnak. Olyan arányú lesz, amit a hátsódba dugnak, amilyen arányú a farkad az állat általad használt lyukához.

Innen csak akkor jössz ki jól, ha jó nagy állatba szerettél bele.

2011. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 emlya válasza:
57%
Én bűntetném!!!!!
2011. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Inkább úgy mondanám, hogy szeretnének ellene küzdeni.

Mert úgy tartják, hogy sokszor az emberekkel szembeni szexuális erőszakhoz állatokkal való szexen át vezet az út. Nem minden esetben, de gyakran előfordul, hogy éppen azért választanak állatokat a céljaikra, mert azok gyengék, értelmileg alacsonyabb szinten vannak, gyakorlatilag cselekvésképtelenek. Mint a gyermekek pl., vagy a más miatt kiszolgáltatott emberek. És ekkor megvan rá az esély, hogy később "átváltanak" emberekre. Pl. Natasha Kampusch apja is híres volt a barátai között arról már gyermekkorában, hogy szeretett állatokat kínozni. Ezt ő maga sem tagadja. Később a saját anyjával is kegyetlenül bánt el, hasonlóan, mint a lányával, Natashával.

De azért nem minden animalszex kedvelő ilyen, van akit egyszerűen csak az extrémitása vonz, és nem is akarja bántani az állatot, sőt szereti is és úgy általában jól bánik vele.

2011. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!