Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szisztok Megtudná nekem...

Tamás 19 kérdése:

Szisztok Megtudná nekem mondani nekem valaki hogy az oké kutyatáp milyen mindőségű a chappy-vel szemben? És ha veszek belőle többet akkor az megromlik-e vagy megsavanyodik-e illetve tartalmaz tartósitószert?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

A kutyatáp nagyon nehezen romlik meg.ha veszel tedd hűvös helyre.A chappy nem a legjobb kutyatáp az oké az valamivel jobb mert több vitamin.kevesebb benne a gabonafélék ezért jobb.Én azt ajánlom hogy a kuyádnak minnél jobb tápot adj ha van rá igényed!!Pl:dogchow,chicopee,ne oilyeneket meert nincs benne a megfelelő vitaminok vagy nem annyira egészségeseg mint pl:acana,eukanuba.

remélem segítettem

2011. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha minőségi fajtatiszta kutyád van akkor keress fel 1 olyan magán állatüzletet ahol házilag csináljak a tápot.

én olyat adok a falkámnak és megőrülnek érte és még a doki szerint is egésségesebbek tőle mint ezelőtt. (pedig verseny és kiállítós kutyusok)

2011. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!