Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Profilum kutyatáp hány %...

A Profilum kutyatáp hány % húst tartalmaz?

Figyelt kérdés
És melyik jobb a Profilum vagy a Dog chow?
2009. febr. 24. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A csomagoláson rajta kell lennie, hogy mennyi hús van benne.
2009. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
úgy tudom 30%, de való igaz, a csomagoláson rajta kell legyen.
2009. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, én a neten próbáltam már utána nézni, hogy miből rakják össze, de még egy összetevők listáját sem találtam sehol, nemhogy hústartalmat. A fehérje tartalom 30 % körül van, de az még nem biztos, hogy mind állati eredetű is. Nézd meg a csomagolást, bár én túl sok reményt nem fűznék hozzá, hogy ráírják.
2009. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szokták ráírni. Sajnos a fehérjetartalom általában növényi fehérjét jelent, azaz szója, esetleg halliszt. De állati fehérjének sózzák el a darált csirkecsőrt, lópatát és bivalyszemet. Szerintem ott kezdődik a jó kutyatáp, ahol rá van írva mennyi és milyen hús van benne. Sajnos ez csak a legjobb tápok esetén van így.
2009. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a Dog chow a Purina egyik középkategóriás tápja a profilum viszont egy prémium táp.


A hústartalom 30% körüli, ami nem a legjobb a piacon de egészen jónak mondható.


Több változata van, különféle fehérjetartalommal ami azonban nem azonos a hústartalommal!!!


ha választani kell akkor Profilun, de szerintem méginkább Biomill vagy happy dog

2009. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem lehet megtalálni sehol, mert nincs benne hús.

De ha valaha valaki valahol látta már az összetételét, engem is nagyon érdekelne.

2009. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én olvastam az összetételét de a hústartalmat sehol se irják:(
2009. febr. 24. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:
de igen van hústartalma,mivel egy prémium táp
2009. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez meg miféle összefüggés?!

A hústartalommal dicsekedni szoktak, nem pedig eltitkolni!

2009. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

profilum kutyatáp junior, csirkés összetevői:

Dehidratált, zsírban szegény állati eredetű fehérje (min. 30% csirke), kukorica, búza, kukoricafehérje, baromfizsír, rizs, hidrolizált baromfifehérje, szárított cukorrépapép, napraforgó olaj, só, ásványi anyagok, szárított májpor, inulin, kolinklorid, colostrum, paradicsompor, körömvirágliszt.

Beltartalmi értékek: nyersfehérje 32%, nyers olajok és zsírok 18%, nyershamu 7%, nyersrost 3%.


Megjegyezném, hogy nekem semmi bajom a profilum táppal, szép fényes a kutyám szőre, és egészséges, vidám kutya. Szerintem meg a biomill a rossz táp, mert az én kutyám azt nem szerette (meg "kicsit" lócitrom szaga volt... :D) Meg hiába szuperjó minőségű ez a táp, vagy az a táp, ha a kutyának nem ízlik! Nekem a royal canint, meg a hill'st alig ette, az eukanubát falta, a profilumot is szereti. Akkor miért adjak neki olyan tápot, amit nem szeret, de csak egy fokkal jobb annál, amit most kap? :D

2009. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!