Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta a skót...

Milyen kutyafajta a skót juhászkutya?

Figyelt kérdés
Kijön más állatokkal?Lehet lakásban tartani?Milyen a jelleme?Mennyi időközönként kel fésülni/fürdetni?
2009. febr. 16. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

na ez érdekes...

a havansem szőre tökéletes,nincs semmi baja köszöni,nem teszi tönkre a szőrét a fürdetés...

ismerek tenyésztőket,aik szintén azaokat a kozmetikai termékeket használják,amiket én ,és ők legritkábban 3-4 hetente füdetnek,és a kutyáik sikeresek kiállításokon..

na akkor hogy is van ez??

talán nem véletlen,hogy a csak az egyzsem kutyám szőrápolására évente 100-120 ezret ráköltök...

a samponjával már én is mostam hajat,és gyönyörű lett utána a hajam...

2009. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszát!!!:)
2009. febr. 22. 10:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Alapjában véve tipikus családi kutya, de mivel eléggé túltenyésztették a Lassie óta, oda kell figyelni az idegrendszerére. Egyébként gyorsan és könnyen tanul.
2009. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:D
2009. ápr. 26. 14:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Meg en sem hallotam ilyet hogy kutya samponnal hajat mosnni es szerintem a 10/14-nek igaza van ne hasonlitsd ossze a havanese-t egy Skot juhasz kutyaval mert szerintem o jobban tudja mint +tapasztaltabb is a fajtaban mind te a havanese-del.
2013. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A leghosszabb életű fajtiszta kutyák egyike, 14-16 évig is elél. Ráadásul azt olvastam, hogy a legintelligensebb kutyafajta, majdnem olyan okos, mint az ember, csak épp beszélni nem tud.
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!