Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet valaki ekkora t. etű?

Hogy lehet valaki ekkora t. etű?

Figyelt kérdés

Ha nem lenne már egy ilyen kutyusunk, már úton lennénk érte!:( Na ő sem állatszeretetből tenyészt, ha egyáltalán tenyészt...!

A hirdetés utolsó mondatát figyeljétek!

[link]


2011. febr. 28. 10:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

1 Már rág nyakig....


2 Persze, igazad van, de én mégis úgy látom, hogy vannak akik igen szépem megélnek belőle.

Az az igazság, hogy van olyan réteg, aki tud minőségért fizetni. És fizet is! Azt hiszem, hogy a fenntelített kulyus nem egy ilyen tenyésztőtől származik, de a tulaj megélhetést látott benne is.

De hidd el, igazán jól csinálni piszkosul nehéz úgymond másodállásban csinálni. Tartok tőle, hogy a nagy pénzeknek már megvan a gazdijuk:(

Sok sikert, és kitartást:)!

2011. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓÓÓÓ


Nem rág, hanem RÉG!!

:(

2011. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Csurmi ***** válasza:

Blisválasz:


Tenyésztő: Pénzért csinálja, viszont a kutya testi és szellemi épsége előbbrevaló.


Szaporító: Pénzért csinálja, és semmi köze a kutyához.


Ilyenkor hol van a Magyar Ebtenyésztők szövetsége? Tenyésztőket ők hagynak jóvá, és erre már simán vissza kellene vonni az engedélyt, mivel ha nem teszi az FCI fogja visszavonni a Magyar Ebtenyésztők licenszét.


Nem vagyok menhely párti. Illetve ilyenkor akitől elvitték fizesse meg a kutya menhelyen tartánának és szállításának ÖSSZES költségét! Ne más ember jószándékból pénzelje a menhelyeket, és "tenyésztők" meg jó megoldásnak tartsák hogy majd más pénzén él a levetett kutyájuk. Az már más kérdés milyen ember az aki egy kutyát menhelyre ad...

2011. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ki az aki szaporítótól, és nem tenyésztőtől vásárol.

Hogyhogy létezhet egyszerre a kettő?

2011. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

11:01-nek.


Értem.

Akkor ez a tenyésztő a rosszabbik ,,fajtából" van.

Ahonnan az én kutyám van, ott is volt olyan kutya ami nem volt tenyészthető. Nála is ingyen volt elvihető, ivartalanítási kötelezettséggel. A Tk. csak akkor adta oda miután ki lett herélve.

És volt egy idősebb szukája akit ki kellett pakolni. Őt senkinek nem adta. Pedig már nem hozot hasznot a konyhára.

2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én már csak azt remélem nagyon, hogy azóta jó helyen van ez a gyönyörűség!!:(
2011. febr. 28. 18:59
 27/28 anonim ***** válasza:

Meg is érkezett a fajtamentzéshez:

[link]

2011. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
nagyon jó:) Jaj olyan szívesen magunkhoz venném, de félek nem jönnének ki jól az én 2éves szépségemmel.
2011. febr. 28. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!