Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a sok kóbor...

Mit csináljak a sok kóbor kutyával?

Figyelt kérdés
Van egy yorkshire terrierem,és nem tudom kivinni sétálni,mert mindig megtámadnak a kóbor kutyák.(nem történt még harapás)már szóltunk a gazdáiknak,de ba..nak ránk.ráadásul nem kis dögök.bántani nem akarom őket,de önvédelemből lehet,h gázsprét v vmi sokkolót kéne hordanom magammal.szerintetek?
2008. febr. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minket két németjuhász támadott meg, s a kutyámat ( spani ) bedugtam a kabátomba, s összekuporodtam. elmentek. Azt gondolom szerencsém volt. Késöbb 5 doggal eljátszottuk ugyanezt.


Egyébként feljelentést tehetsz, s mielött írnák, hogy nem tesznek semmit, igenis tesznek. ( Minket nem hagynak a mai napig, mert a megengedettnél eggyel több kutyánk van rendes körülmények között tartva. )Az önkormányzati rendeletben a kutyák száma meg van határozva, s az is, hogy hogy lehet kutyát kihozni. Nagy testű kutyát pórázon és szájkosárral.


Szerintem ne akard megtámadni a kutyákat, mert komoly bajod lehet belőle, ha ők is támadnak. Próbáld meg elkerülni azt az övezetet, amíg el nem kobozzák a kutyákat.

2008. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ,be fogom jelenteni.én is a kabátomba dugom,de a kis véreb ugat,és azt hiszi ő az ersősebb.elfordulok,és próbálok távozni.multkor rám is ugrott az egyik kutya.elkerülném a környéket,de pl.az egyik a szomszédé,és ez az utcánban fordult elő,már nem először.
2008. febr. 2. 20:39
 3/7 anonim válasza:
16%
Vagy kapj elő egy vadászpuskát és célozd meg a fejüket...nem lesz velük több problémád.
2008. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a kutyák nagyon félnek a víztöl, ha tudsz magaddal vinni egy kicsi spriccelös flakont vizzel és esetleg túl közel jön akkor ha ráspriccelsz az orrára lemegy, vagy meghátrál. (ha csak nem veszett) Nálunk a szomszédkutyával úgy össze kaptak egyszer hogy nem tudtuk sehogy szétszedni. na a víz m´üködik. Ha már látjuk hogy egyszerre nyílnak a kapuk, nem tudjuk megfogni egy palack vízt´öl egyböl haza megy mindegyik.
2008. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Újra én. (1.válaszoló)

Isten őriz, hogy vízzel fröcsköld, ha fél tőle! Semmi olyat ne tegyél, amitől fél, mert akkor meg is támadhat! Vagy megjegyzi, s késöbb támad hátba!!! Ne is ijesztgesd! Tényleg csak a lehető legjobban elkerülni, amennyire csak lehet! Annyira nem árthatsz neki, hogy számodra legyen haszna, mert akkor téged vasznek elő! Dugd el még a lakásban a kutyád, s csak akkor vedd elő, mikor már nincsennek ott a kóborebbek! :)

Egyébként az én kutyáim meg imádják a vizet, rongyolnak bele, alá, mellé :) Nagyon jófejek! ( 2 éve locsolták a parkot, ahova lehordtam őket, s a locsoló mellöl nem voltak képesek elszakadni, rajtunk röhögött mindenki, mikor úgy kellett a bokáig érő vízből kihalásznom a 2 kutyát! )

2008. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
El kell, hogy szomorítsalak, az egyetlen megoldás az, ha nemes egyszerűséggel feljelented Őket veszélyeztetésért, és nem csak a rendőrségen, hanem az önkormányzatnál is.
2008. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarts magadnál vízipisztolyt, az teljes mértékben beválik! Ha verekednének szépen fröcsköld le őket! Tuti, hogy abbahagyják!
2008. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!