Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos korban nem késő új...

3 hónapos korban nem késő új gazdához vinni a kutyát?

Figyelt kérdés
Egy németjuhász keverék kutyáról van szó, most 3 hónapos. És ők el szeretnék ajándékozni , nekik is van otthon. És nekünk kellene egy kutya és gondoltam megkérdezem hogy nehogy késő legyen már elhozni és itteni környezethez szoktatni
2011. febr. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ennyi idősen került ide. 1-2 nap,és megszokja az új helyet :)
2011. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen korú kutyát át lehet szoktatni új gazdához.
2011. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem késő. Az én német juhászom majdnem 4 hónapos volt, amikor elhoztuk.
2011. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Bármilyen korú kutya megszokja az új gazdit, így van. Amúgy is 8-10 hetesen elhozni, tehát max két hetet késtetek, nincs ezzel semmi gond. Ő még kölyök, kiválóan alkalmazkodik.
2011. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj nem lesz semmi gond vele. Ennyi idősen nagyon hamar megszokja az új helyet. Egyébként tényleg bármilyen korú kutyát átlehet szoktatni új gazdihoz csak azért idősebbeknél nyilván már nehezebben megy. De nem feltétlenül. (ha például előző helyen rossz élete volt és az új helyen meg nagyon jó akkor hamar rákap az ízére :) De természetesen ez egyedfüggő.
2011. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt! Állítom, hogy egy ilyen idős kutyával sokkal kevesebb gondja van az embernek, mint egy fiatalabbal de ugyanúgy hozzászokik az emberhez.
2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!