Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hang riasztót vegyek...

Milyen hang riasztót vegyek nagyon ugatós kutya ellen?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy terrier keverék aki gyakorlatilag megállás nélkül ugat.Mióta itt van a szomszédnál mi nyáron nem alszunk nyitott ablaknál mert lehetetlen az ugatás miatt.Kérlek írjatok mert lassan itt a jó idő és valami megoldást kell találjak mert a szomszédot ez a téma hidegen hagyja.
2011. márc. 1. 13:35
 1/3 anonim válasza:

(pót)apósomnak ugyanez a problémája és vett egy vuvuzellát (nem tudom, hogy hogyan kell leírni), amikor a kutya ugat a lépcsőházban kinyitja az ajtót és kiereszt egyet a kutyának, cseng az ég is tőle, nem mindig hatásos de van, hogy a kutya elhallgat... halálra szoktam röhögni magam, éjjel nem tudom mennyire lenne okos dolog ezt "eregetni".

Mintha úgy olvastam, hogy van síp is erre amit csak a kutya hall. Ha nem bírjátok jelentsétek fel a lakás tulajdonosát

2011. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenki fogja fel, de a gazda a felelős a kutyájáért!

Neki rá kellene szólnia és elnémítania a kutyáját, ha folyamatosan zavarja a környező lakókat!

Feljelentést is tehetsz, mert van erre vonatkozó törvényrendelet is, amit szintén sokan nem tudnak! Nézz utánna!!!

A napokban volt az m1-en erről szó! Még pénzbírságot is kiszabhatnak!

2011. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönet a hozzászólásokért.
2011. márc. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!