Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott "segíteni" a kutyusoto...

Szokott "segíteni" a kutyusotok, ha szomorkodtok?

Figyelt kérdés
Én ma összevesztem a párommal. A kutyám látta,hogy szomorú vagyok,felugrott az ágyra,és odabújt. Olyan jó volt belefúrni magam a puha,hosszú szőrébe,hogy kicsit jobban is lettem.
2011. márc. 1. 19:13
 1/7 xnorkax ***** válasza:
Óóó, igen. :) Odabújik egy kicsit, bemászik az ölembe. (ha elférne xd) A kutyám kifejezetten érzékeny a hangulatváltozásaimra. Ha rossz kedvem van sokkal simulékonyabb, óvatosabb, nem is akar játszani csak bújni. :)
2011. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 habibi válasza:
persze, melléül, befúrja magát a kezeim alá, nyalogatja az arcomat (ha hagynám), és mindenféle bolondságokat csinál, hogy felvidítson
2011. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szomorú vagyok a tacsim bökdös és bújik:) a pitem nyalogat meg riszálja a fenekét egyfolytába:))
2011. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Velem éppen ma történt egy ilyen eset. Sajnos mostanában egyre gyakrabban civakodunk a párommal otthon, és ma is nagyon felidegesített valami hülyeséggel, persze. Sosem nagy dolgokon veszünk össze, csak a hülyeségein. Dühös lettem, meg fogtam a pórázt, hívtam a kutyámat, és becsaptam magam mögött az ajtón. A kutyám végig sokkal dörgölőzősebb, simulékonyabb, bújósabb volt, mint eddig, amikor elengedtem, el sem mozdult mellőlem, pedig csak álltam. Ha játszani hívtam, csak nyalogatott. Ha frisbeeztünk, azért az egyért rögtön szaladt, de különösebben azért sem volt oda most. Amikor hazaértünk 2 óra múlva, kibékültem a párommal, megbeszéltük a dolgokat, és amikor lefeküdtünk az ágyba tévézni, Menta is közénk bújt, pedig nem az a nagyon ágyban alvós kutya.. mostanában feljöhet az ágyra, de ritkán jön fel. És velünk aludt, közénk bújt, nagyon édes volt :)
2011. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nyuszim csinált ilyet. =:×
2011. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy szokott.Az én kutyám hiperaktiv de egyszer összevesztem egyik haverommal és nagyon szomoru voltam és kimentem a kertbe és odajött hozzám mellém ült dörgölözött és pedig ő nem szokott megállni mert hiperaktív de látta hogy nagyon kivagyok. nagyon érdekes dolgok ezek de jó hogy van :D:D
2011. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kutya megérzi ha szomorkodunk,vidámak vagyunk egy szóval az érzéseinket megérzik!(:
2011. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!