Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ilyet csinálni? (kennelnév)

Lehet ilyet csinálni? (kennelnév)

Figyelt kérdés
Két ugyanolyan kennelnév nem lehet, ez tény. De mi van ha egy (azaz 1) betü különbözik a két névben? És ha az a kennel már nem is aktiv?
2011. márc. 1. 19:37
 1/10 Ninna ♥ ***** válasza:
73%
Beadhatod a kennel nevet, de szerintem az FCI nem fogja engedélyezni, mivel könnyen összetéveszthető a másik kennellel, gondolom nem is ugyanaz a fajta a tenyésztett fajta.
2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az még nagyon messze lesz hogy tenyészteni fogok, és amúgy de, pont ugyanaz a fajta is... xD Az sem számit, hogy ez a kennel már nem müködik?
2011. márc. 1. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy van egy kennel, neked megtetszett a nevük, és le akarod nyúlni?
2011. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok lenyúlni semmit, a kennel nem müködik. Én pedig magamtól találtam ki ezt a nevet. Abban semmi furcsa nincs, hogy majdnem ugyanaz, ugyanis mindenképpen azt akarom hogy a legelső kutyám neve benne legyen, olyan szó meg elég kevés van amibe értelmesen bele lehet rakni.
2011. márc. 1. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja értem, ez más:) Hát figyelj, ha nem működik, akkor lehet, hogy törölték a nyilvántartásból, nem? Érdeklőd meg, hátha.
2011. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+d
2011. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a régi jó eredményeiket/ rossz hírüket a leendő tenyészeteddel is összekevernék, számíts arra hogy lesz kavarodás+ lehet hogy még igényt tartanak a névre a jövőben a tenyésztők.
2011. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 betűnek kell különböznie. Az FCI honlapján megtudod nézni, hogy levédett kennelnév-e. De a MEOE-ban is megmondják.
2011. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha még egy betü más akkor már nem szólhatnak semmit?
2011. márc. 3. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Vagy odabiggyeszted a végére, hogy Hungary, akkor már biztos jó lesz:)
2011. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!