Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van1 spanim de nem engedik h...

Van1 spanim de nem engedik h bent legyen mit tehetnék? értelmes válaszokat csak. Aki nem tud nem kell válaszolni.

Figyelt kérdés

egyszerűen nem engedik bármit mondok azt mondtam

ha elvisszük kozmetikushoz utána nem jöhet be erre nem szólalnak meg. hogyan győzhetném meg hogy bejöhessenek


2011. márc. 1. 20:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

értem(:

még ma elmondom párszor de majd kiabál velem anyu de nem bajjj akkor is AZT AKAROM hogy bejöhessenŁŁŁŁŁŁŁŁŁ

semmi nagyot nem kértem apumtól kérdeztem ő rávágta nem minek hogy itt legyen szőrös lesz minden aztán mondom kozmetikus azért van hogy ugye tiszta legyen a kutyánk mondom a spani az benti kutya meg régen bejöhetett ugyhogy a szobatisztasággal nem lenne gondom

és beszoktam engedni amikor tesóm itthon van mert őt nem érdekli XDD aztán elmondtam anyumnak és azt mondta többször ne jöjjön be mondom de ha tiszta lesz aztán nem is volt ideges de ha arról beszélek h had jöjjön be már is kiabál:/

2011. márc. 1. 21:14
 12/20 anonim ***** válasza:

Vidd el kozmetikushoz, mosd el a tányérjait, mosd ki a fekhelyét, vidd be, és komoly pofával közöld, hogy a kutya két hetet bent lesz, ennyi a próbaidő.


A két hét alatt minden nap porszívózz fel, keféld meg, vidd kis, foglalkozz vele sokat, tanítsd meg a benti szabályokra, stb.


Kérd meg a szüleidet, hogy két hét próbidő után tárgyaljátok újra az ügyet.

2011. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Figyusz!

Csináld azt, hogy öltözködj jól fel és mondd azt a szüleidnek, hogy mától te is kint laksz a kutyával.

Ha féltenek téged akkor biztos beengedik a kutyát is.

Ez egy kicsit zsarolás, de nem baj.

2011. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

igen próbálkoztam a próba idővel én 1 hetet mondtam és akkor nagyjából megértette anyum de majd mindenképp elmondom még a próba időt h 1hét ha nem jön össze akkor nem ha igen akkor bejöhet és akkor nem fogom többet emlegetni!

utolsó: hát az durva lenne!XD

és köszi a válaszokat!:D

2011. márc. 2. 14:32
 15/20 A kérdező kommentje:
am ebben a hónapba fogjuk vinni és akkor ezt mindenképp kipróbálom!:D
2011. márc. 2. 14:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Az enyémek is bent vannak. Mikor kint sáros lesz a lábuk, meg kell mosni, 3 perc az egész. Kozmetikus, fürdés, és tiszta lesz. Mond anyukádnak, hogy mosni fogod a lábát, fürdeted te is, vigyázol, hogy ne csináljanak rosszat.
2011. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

AZT MONDTA H MAJD MEGLÁTJA KOZMETIKUS UTÁN.

szóval ha elvisszük akkor majd lehet kapok próbaidőt!!!

áááá remélem!!!!!!!!ŁŁŁŁŁŁ

és köszi!(:

2011. márc. 2. 17:30
 18/20 A kérdező kommentje:
Am ha nincs itthon senki akkor ők kint maradna ha vki itthon van akkor meg bent van én így tervezem.(:
2011. márc. 2. 17:34
 19/20 anonim ***** válasza:
Az enyémek is így vannak. Ha elmegyünk valahova kint vannak, amúgy bent, de kéredzkednek ők ki-be. Ha nagyon hideg van, akkor bent vannak, ha megyünk is valahova. Remélem összejön, egy spani inkább szeret a gazdi közelében lenni, mindegy neki kint-bent, csak vele.
2011. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:))
2011. márc. 5. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!