Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjjel, egyedül sétálsz haza,...

Éjjel, egyedül sétálsz haza, egyszer csak a sötétből két óriási rottweiler bukkan elő pár méterre tőled, mit teszel?

Figyelt kérdés

A kutyák szándékát nem ismered, kikerülni őket már késő, feléd tartanak, az utcán sehol senki...



A kérdés elméleti jellegű, arra irányul, hogy általában az emberek hogyan reagálnának ilyen helyzetben.

23L


2011. márc. 2. 12:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nos, velem már történt hasonló, kétszer is és hát én is megijedtem, és leperget a szem előtt az életem, hogy most itt fogok meghalni 3 házra tőlünk az utcán :).Az egyik esetet leírom:

A legrosszabb az volt, hogy én csak a körmeik kopogását hallottam a betonon,a sötétben, ahogy futottak,és egyre közeledtek, nem tudtam merről.Mire észbe kaptam, hogy mi az a kopogás már ott volt mellettem két óriási rottweiler a semmiből.Szerencsére továbbfutottak, és pár métere rá előbukkant egy biciklis, aki "sétáltatta" őket.

Ennek ellenére ha még egyszer előfordulna nem nyugtatna meg, hogy páromnak is rottweilere van, és a 70-80 kilós kutyát úgy gyűrögetem, ahogy csak akarom, mert mindenre képes lenne egy kis simogatásért :):):).

Egyet értek abban, hogy nem fajta függő a dolog, viszont ezeket a kutyákat általában örző-védő célra használják, és ha közte meg az ember között van a kerítés egyáltalán nem barátságosak.


NE A TÖRTÉNETEMRE REAGÁLJATOK, HANEM AZ EREDETI KÉRDÉSEMRE LÉGYSZI! :)

2011. márc. 2. 13:21
 12/19 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan tova sétálnék jómagam is. Ha mégis háborgatni merészelne az egyik, azt nem köszönné meg az hétszentség. Puszta kézzel törném miszlikbe a szánalmas csontjait, puszta kézzel ha mondom! Nem ilyednék meg holmi primitív négy lábon járó korcsoktól!
2011. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Rátámadnék a kutyákra.:D
2011. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Felveszem a haláli nyugodtságot és úgy csinálok, mintha törpe schnauzerek lennének :D, ha pedig meg akarnának támadni hát így jártam és rövid életem volt :( de ha akad valami menedék féleség akkor célbaveszem a menekülést :D
2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 HarryPotter ***** válasza:
100%
Felmérem a testtartásukat,a fejüket,pl fülek állása és ha úgy látom nem ijedtek meg nem területet őriznek elmegyek mellettük semleges testtartással. Ha harpani akarnának amit kétlek akkor nem lenne időm megnézni őket XD
2011. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

'Tehát ha kint van az utcán, az nem a saját területe, ott emiatt nem fog rádtámadni.' De jó hogy ezt azok a (jóltáplált) kutyák nem tudják akik megtámadtak kint minket és sok mást ember is az idők során... :)

Engem pl tegnap akart megtámadni egy rotikeverék. Szép nyugodtan elsétáltam, de ez nem mindig müködik.

2011. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem !
2011. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legnyugodtabban sétálnék. Lassan közlekednék, semmi hirtelen mozdulat. Felmérném a terepet hova lehetne menni ha baj történik. Kerülném a szemkontaktust, ne hogy támadónak érezze a helyzetet. Persze a szemem sarkából figyelném őket. Mert lehet látni ha egy kutya támadni fog. Ha csak szaglászik és látszólag le se sz*r akkor tuti nem fog megtámadni. Ha meg támadnak hát nem sok esélyem lenne két kutya ellen. Természetesen megpróbálnám kizökkenteni őket a dologból. Aztán vagy megy vagy nem. Megpróbálnék időt nyerni aztán a már kiszemelt helyre eljutni ahol biztonságban vagyok.
2011. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én jól kihúznám magam, hogy nagyobbnak nézzek ki, de ha mégsem lennék elég magas, akkor gólyalábakra állnék és úgy mennék tovább.

:)

2011. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!