Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért szeretik a...

Az emberek miért szeretik a kutyákat jobban, mint az embereket?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm ki nem állhatja az embereket, olyan magának való, egyedül szeret lenni, de a kutyáját nagyon szereti.

Miért, miben más a kutya-gazda viszony, mint egy ember-ember viszony?

Valahol azt hallottam, hogy a kutya feltétel nélkül szereti a gazdáját, nem érdekli, hogy gazdag vagy-e vagy szegény, milyen munkád van, vagy nincs-e hanem csak az érdekli őket, hogy szeresd, gondját viseld.

Ezért szeretik annyian a kutyákat?


2011. márc. 3. 10:15
1 2
 11/16 zsuzsabazsa ***** válasza:

Így igaz!!

Mindenkinek igaza van.

2011. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen. Ráadásul nem hazudik, nem bánt meg....bla-bla, amiket már leírtak előttem is.
2011. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert minden kutya szeretetre méltó, az emberek közül viszont nem. Ha úgy esne biztosan inkább egyedül laknék kutyákkal, mint bunkó, önző emberekkel.
2011. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zeusz4 ***** válasza:
vegyél magadnak egy kutyát és megtudod.MIÉRT!!!!!!!!!!
2011. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolok én is ilyen vagyok... valamilyen határokon belül jobban szeretem a kutyáimat (kutyákat) mint az embereket. A kutya nem bombáz folyton hülye kérdésekkel, mindegy neki, hogy hány éves vagy, nem fog piszkálni fiú/lány-ügyek miatt, ha szomorú vagy, vagy sírsz, nem kezdik el kérdezgetni, hogy mi bajod, csak simán odamegy és ott van! stb.
2011. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
Azert szeretik sokan jobban a kutyat, mert nem tudatositjak magukban, hogy ez kompletten abnormalis. A kutya ragaszkodik, mert falkaallat. Szimpla osztonok vezerlik, nincsenek erzelmek emogott. (Persze az ember mar olyan "okos", hogy a semmit is valamilyen erzelem-megnyilvanulasnak veszi.) Termeszetesen en jobban szeretek mindent tudomanyosan figyelni, mert cikinek tartom az olyan embereket (es azok gondolkodasat), akik olyan szinten elrugaszkodnak a valosagtol, mint pl. a kutyasok. :) Szeretek ket labbal a foldon jarni, mert onnan kisebbet esek, mint fentebbrol! :D Buta kutyak es buta kutyasok rohadt sokan vannak. Ha ok nem lennenek, elviselhetobb volna a vilag; es az emberek es mas (akar a kutyanal okosabb) allatok (lo, elefant, macska, delfin, majom, maki... stb.) nem volnanak lenezve. Figyeld meg: ha egy kutyas mondja, hogy az xy allatfaj VAGY ez+az az ember rossz, akkor az szent es serthetetlen. Ha egy nem-kutyas mondja, hogy a kutya VAGY ez+az az ember rossz, akkor a kutyas h*lyenek joga van a nem-kutyast alaposan a foldbe dongolni.
2017. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!